domio.ma

Appartement kopen in Agadir — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 14 267 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
76 667 MAD/m²

Appartement op de begane grond met patio

Agadir

9.0 m²
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Een appartement dat alles heeft! - Ref.AL2387

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Appartement met 3 slaapkamers, parking in Agadir

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
8 625 MAD/m²

Penthouse Appartement met Terras in Agadir

Agadir

80.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
1 680 000 MAD ≈ 155 556 €
16 154 MAD/m²

Ruim appartement T2 in het hart van Talborjt, Agadir

Agadir

104.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
14 050 MAD/m²

Kansen voor de toekomst! Appartement te koop op Avenue Moukawama in Agadir

Agadir

121.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
2 760 MAD/m²

Appartement met tuin - Ref. AL2375

Agadir

250.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Appartement in het centrum - Ref. LS801

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Centraal Appartement met Parkeerplaats

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
7 263 MAD/m²

Appartement 300m van het strand met Balkon

Agadir

95.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
24 211 MAD/m²

Modern gemeubeld appartement op 200 m van het strand Agadir

Agadir

95.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
23 077 MAD/m²

Appartement in het hart van Agadir, 200 m van het strand

Agadir

104.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Appartement in het centrum - Ref. AL2355

Agadir

2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
11 695 MAD/m²

Op enkele stappen van de souk - Ref. A926

Agadir

59.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
10 781 MAD/m²

Ingerichte Appartement te Koop in Agadir

Agadir

64.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
23 239 MAD/m²

Prachtig gerenoveerd appartement op 500 m van het strand van Agadir

Agadir

142.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 089 880 MAD ≈ 471 285 €
21 659 MAD/m²

EXCLUSIVITE! Luxe Appartement in Founty Agadir

Agadir

235.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
11 579 MAD/m²

Appartement te koop in Hay Mohammadi Agadir, beveiligde residentie met parkeren

Agadir

95.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
4 800 000 MAD ≈ 444 444 €
20 426 MAD/m²

Zeldzaam appartement te koop in Agadir - Dicht bij het strand, groot terras en zwembad

Agadir

235.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 500 000 MAD ≈ 231 481 €
13 736 MAD/m²

Luxe appartement te koop met zeezicht - Aglou

Agadir

182.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 150 000 MAD ≈ 106 481 €
11 735 MAD/m²

Te koop: Prachtig appartement in Hay Mohammadi

Agadir

98.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
950 000 MAD ≈ 87 963 €
13 380 MAD/m²

Prachtig appartement met luxe afwerking in Hay Mohammadi, Agadir

Agadir

71.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
10 286 MAD/m²

Ruim appartement aan de Avenue Hassan 1er, Agadir

Agadir

175.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
10 909 MAD/m²

Mooi appartement in La Pergola, Agadir

Agadir

110.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers

1-24 van 98 woningen

Appartement te koop in Agadir

Appartementen kopen in Agadir: een diepgaande blik op de marktmogelijkheden Agadir, gelegen aan de prachtige Atlantische kust van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor wie geïnteresseerd is in het kopen van een appartement. Deze stad, bekend om haar aangename klimaat en prachtige stranden, trekt zowel lokale kopers als internationale investeerders aan. Appartementen in Agadir variëren van moderne nieuwbouwprojecten tot meer traditionele woningen, afhankelijk van de buurt en het type kopers dat je bent.

Waarom een appartement kopen in Agadir?

Waar een appartement kopen in Agadir In de wijk Founty, ook wel bekend als Agadir Bay, vind je een mix van luxe appartementen en vakantiehuizen. De prijzen liggen hier tussen de 12.000 en 18.000 MAD/m², waarbij de nabijheid van het strand en moderne voorzieningen een grote aantrekkingskracht hebben. Een ander populair gebied is Haut Founty, waar de prijzen iets lager liggen, tussen de 10.000 en 14.000 MAD/m², en waar gezinnen genieten van de nabijheid van internationale scholen zoals de American School of Agadir.

Beste wijken voor een appartement te koop in Agadir

Voor wie op zoek is naar meer betaalbare opties, biedt het centrum van Agadir kansen met prijzen tussen de 8.000 en 12.000 MAD/m². In buurten zoals Talborjt vind je appartementen in traditionele stijlen die perfect zijn voor jonge professionals of kleinere gezinnen. Deze wijk combineert een centrale locatie met een levendig cultureel leven, wat appartementen hier tot een aantrekkelijke keuze maakt voor zowel eigen bewoning als investeringen.