domio.ma

Appartement kopen in Agadir

Gem. prijs per m²: 14 267 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
10 286 MAD/m²

Ruim appartement aan de Avenue Hassan 1er, Agadir

Agadir

175.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
10 909 MAD/m²

Mooi appartement in La Pergola, Agadir

Agadir

110.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 350 000 MAD ≈ 125 000 €
10 547 MAD/m²

Ruim Appartement te Koop in Bensergao

Agadir

128.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 456 000 MAD ≈ 134 815 €
13 000 MAD/m²

KANS! Appartement te koop in Agadir, Al Qods wijk

Agadir

112.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
8 846 MAD/m²

Prachtig appartement met balkon en parkeergelegenheid

Agadir

78.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Gezellig appartement met uitzicht op zee in Agadir

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
5 349 MAD/m²

Terras in het centrum van Agadir

Agadir

129.0 m²
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
4 107 MAD/m²

Zeldzaam en uniek appartement in Agadir

Agadir

168.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
10 952 MAD/m²

T3 in het souk - Ref. A928

Agadir

63.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
2 800 000 MAD ≈ 259 259 €
16 000 MAD/m²

Ruim appartement op de Avenue Hassan 1er, Agadir

Agadir

175.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
14 375 MAD/m²

T2 Gemeubileerd Appartement met Balkon in Agadir

Agadir

48.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
17 250 MAD/m²

Appartement met Zwembad in Agadir

Agadir

40.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
2 464 MAD/m²

Appartement met Tuin en Terras in Agadir

Agadir

280.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Pied-à-terre in Agadir met zeezicht

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
7 419 MAD/m²

Appartement met zwembad in Agadir

Agadir

93.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Appartement aan het Strand - Ref. LS800

Agadir

Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
7 667 MAD/m²

Appartement aan het strand - Ref. A923

Agadir

90.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
14 082 MAD/m²

Terras met zeezicht - Ref. A924

Agadir

49.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
17 431 MAD/m²

🏡 Prachtig Familieappartement met Terrassen te Koop - Riad Salam, Agadir

Agadir

109.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
950 000 MAD ≈ 87 963 €
13 380 MAD/m²

Mooi appartement met zorgvuldige afwerking in Hay Mohammadi, Agadir

Agadir

71.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
450 000 MAD ≈ 41 667 €
8 824 MAD/m²

Gezellig appartement met uitzicht in Adrar, Agadir

Agadir

51.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
43 125 MAD/m²

Appartement met vrij uitzicht - Ref. AL2334

Agadir

16.0 m²
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €

Appartement te koop in Agadir met uitzicht op zee

Agadir

3 Kamers
Appartement
Kopen
690 000 MAD ≈ 63 889 €
9 324 MAD/m²

Nieuwe Appartement met Zwembad in Agadir

Agadir

74.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers

25-48 van 104 woningen

Appartement te koop in Agadir

Appartementen kopen in Agadir: een diepgaande blik op de marktmogelijkheden Agadir, gelegen aan de prachtige Atlantische kust van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor wie geïnteresseerd is in het kopen van een appartement. Deze stad, bekend om haar aangename klimaat en prachtige stranden, trekt zowel lokale kopers als internationale investeerders aan. Appartementen in Agadir variëren van moderne nieuwbouwprojecten tot meer traditionele woningen, afhankelijk van de buurt en het type kopers dat je bent.

Waarom een appartement kopen in Agadir?

Waar een appartement kopen in Agadir In de wijk Founty, ook wel bekend als Agadir Bay, vind je een mix van luxe appartementen en vakantiehuizen. De prijzen liggen hier tussen de 12.000 en 18.000 MAD/m², waarbij de nabijheid van het strand en moderne voorzieningen een grote aantrekkingskracht hebben. Een ander populair gebied is Haut Founty, waar de prijzen iets lager liggen, tussen de 10.000 en 14.000 MAD/m², en waar gezinnen genieten van de nabijheid van internationale scholen zoals de American School of Agadir.

Beste wijken voor een appartement te koop in Agadir

Voor wie op zoek is naar meer betaalbare opties, biedt het centrum van Agadir kansen met prijzen tussen de 8.000 en 12.000 MAD/m². In buurten zoals Talborjt vind je appartementen in traditionele stijlen die perfect zijn voor jonge professionals of kleinere gezinnen. Deze wijk combineert een centrale locatie met een levendig cultureel leven, wat appartementen hier tot een aantrekkelijke keuze maakt voor zowel eigen bewoning als investeringen.