domio.ma

Appartement huren in Rabat met tuin

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
68 MAD/m²
/maand

Appartement met Garage en Tuin in Rabat

Rabat

147.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
93 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Terrassen in Rabat

Rabat, Souissi

270.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
89 MAD/m²
/maand

Nieuwe Appartement met Zwembad in Rabat

Rabat, Hay Riad

169.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
109 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met tuin nabij het Hassan Mausoleum

Rabat, Hassan

128.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
139 MAD/m²
/maand

Prachtig nieuw appartement te huur in Rabat

Rabat, Hay Riad

101.0 m²
3 Kamers
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
74 MAD/m²
/maand

Te Huur Appartement Bouknadel Strand der Naties REF 2929

Rabat, Hay Riad

135.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
72 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Tuin in Rabat

Rabat, Hay Riad

118.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
89 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement in beveiligde residentie Rabat

Rabat

96.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
19 000 MAD ≈ 1 759 €
92 MAD/m²
/maand

Gerenoveerd Appartement met Tuin in Rabat

Rabat, Hay Riad

207.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
1 200 MAD ≈ 111 €
9 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met terras in Rabat

Rabat

131.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
98 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met tuin en zwembad in Témara

Rabat

143.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
142 MAD/m²
/maand

Modern gemeubileerd appartement met zwembad in Rabat

Rabat, Hay Riad

127.0 m²
2 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
59 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Balkon en Tuin in Témara

Rabat

170.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
100 MAD/m²
/maand

Mooie gemeubileerde appartement met tuin in Rabat

Rabat, Hassan

100.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
22 000 MAD ≈ 2 037 €
133 MAD/m²
/maand

Compleet gemeubileerd appartement te huur in Rabat

Rabat

166.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
13 000 MAD ≈ 1 204 €
104 MAD/m²
/maand

Te Huur Luxe Appartement in Rabat - El Menzeh

Rabat

125.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
6 000 MAD ≈ 556 €
95 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met zwembad in Témara

Rabat

63.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
22 000 MAD ≈ 2 037 €
142 MAD/m²
/maand

Te Huur Luxe Appartement in Orangeraie - Souissi Rabat

Rabat, Souissi

155.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
85 MAD/m²
/maand

Te huur: Luxe appartement met terras in El Menzeh

Rabat

142.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
126 MAD/m²
/maand

Te huur Appartement in Rabat Agdal REF 4234

Rabat, Agdal

95.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
96 MAD/m²
/maand

Te huur, gemeubileerd appartement in Bas Agdal Rabat

Rabat, Agdal

115.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
150 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Zwembad in Rabat

Rabat, Souissi

120.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
23 000 MAD ≈ 2 130 €
119 MAD/m²
/maand

Gerenoveerd appartement met uitzicht op de tuin in Rabat

Rabat, Agdal

193.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Huren
16 000 MAD ≈ 1 481 €
131 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur in Beveiligde Residentie Rabat

Rabat, Souissi

122.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers

97-120 van 162 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 478
Hay Riad 18 022 MAD/m² 144
Souissi 12 369 MAD/m² 71
Hassan 19 337 MAD/m² 95

Appartement te huur in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te huur in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.