domio.ma

Appartement kopen in Rabat

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

AL AMAL WONINGEN

Rabat

Appartement
Kopen
4 275 000 MAD ≈ 395 833 €
19 000 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat met balkon en garage

Rabat, Agdal

225.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
17 518 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat

Rabat

137.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 800 000 MAD ≈ 259 259 €
20 438 MAD/m²

Modern Appartement in Agdal nabij Lycée Descartes

Rabat, Agdal

137.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
40 000 MAD/m²

Ruime en zonnige woning te koop

Rabat

150.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 000 000 MAD ≈ 92 593 €

Gemeubeld appartement te koop in Rabat

Rabat

0.0 m²
Appartement
Kopen
1 MAD ≈ 0 €
0 MAD/m²

Licht appartement te koop - Centrum Rabat

Rabat

75.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
15 MAD ≈ 1 €
0 MAD/m²

Te koop villa van 2000m² in Souissi Rabat

Rabat, Souissi

2000.0 m²
6 Kamers
5 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
22 000 MAD/m²

Te koop, gemeubileerd appartement in Hay Ryad, Rabat

Rabat

250.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
15 000 MAD ≈ 1 389 €
107 MAD/m²

Kantoor Te Koop in Rabat Hay Ryad

Rabat

140.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
970 000 MAD ≈ 89 815 €
17 321 MAD/m²

Mooi Appartement te Koop in Rabat met Centrale Locatie

Rabat

56.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
20 000 MAD/m²

Te koop: Luxe Appartement in het Prestigieuze NEJMA

Rabat

95.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
21 182 MAD/m²

Te koop: Ruim appartement in het hart van Rabat

Rabat

203.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 290 000 MAD ≈ 212 037 €
19 741 MAD/m²

Te koop appartement in Rabat Bas Agdal REF 4304

Rabat, Agdal

116.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers

Kopen
6 450 000 MAD ≈ 597 222 €
28 540 MAD/m²

Te koop: Luxe appartement in Haut Agdal Rabat

Rabat, Agdal

226.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
925 000 MAD ≈ 85 648 €
13 028 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN RABAT MET TUINZICHT

Rabat

71.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
925 000 MAD ≈ 85 648 €
13 028 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat met tuinzicht

Rabat

71.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 650 000 MAD ≈ 152 778 €
13 525 MAD/m²

Mooi appartement te koop in Rabat met uitzicht op de stad

Rabat

122.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 650 000 MAD ≈ 152 778 €
15 421 MAD/m²

Luxueus appartement met 3 slaapkamers in Rabat

Rabat

107.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 520 000 MAD ≈ 140 741 €
15 200 MAD/m²

Mooi Appartement in het Administratieve Centrum van Rabat

Rabat

100.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

1-24 van 456 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.