domio.ma

Appartement kopen in Rabat gemeubileerd

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
17 518 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat

Rabat

137.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 000 000 MAD ≈ 92 593 €

Gemeubeld appartement te koop in Rabat

Rabat

0.0 m²
Domio.ma
Appartement
Kopen
5 500 000 MAD ≈ 509 259 €
22 000 MAD/m²

Te koop, gemeubileerd appartement in Hay Ryad, Rabat

Rabat

250.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 300 000 MAD ≈ 398 148 €
21 182 MAD/m²

Te koop: Ruim appartement in het hart van Rabat

Rabat

203.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
925 000 MAD ≈ 85 648 €
13 028 MAD/m²

APPARTEMENT TE KOOP IN RABAT MET TUINZICHT

Rabat

71.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
925 000 MAD ≈ 85 648 €
13 028 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat met tuinzicht

Rabat

71.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 520 000 MAD ≈ 140 741 €
15 200 MAD/m²

Mooi Appartement in het Administratieve Centrum van Rabat

Rabat

100.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
21 898 MAD/m²

Appartement te koop in Agdal

Rabat, Agdal

137.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €

Luxe appartement te koop in het hart van Agdal

Rabat, Agdal

Appartement
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €

Appartement te koop in Agdal

Rabat, Agdal

Appartement
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €
10 833 MAD/m²

Appartement te koop in Agdal

Rabat, Agdal

120.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
185 066 MAD ≈ 17 136 €
3 191 MAD/m²

Moderne Appartementen in het Hart van Rabat

Rabat

58.0 m²
Appartement
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
54 651 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat

Rabat

86.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
4 700 000 MAD ≈ 435 185 €
1 602 MAD/m²

Appartement te koop in Agdal

Rabat, Agdal

2934.0 m²
2934 Kamers
2934 Badkamers
Appartement
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
20 000 MAD/m²

Gerenoveerd Appartement in het Hart van Agdal - Rabat

Rabat, Agdal

160.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
17 742 MAD/m²

Appartement te koop met groot terras in Rabat

Rabat, Agdal

186.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
4 400 000 MAD ≈ 407 407 €
25 143 MAD/m²

Duplex Appartement met Uitzicht in Rabat

Rabat, Hassan

175.0 m²
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 425 000 MAD ≈ 317 130 €
25 370 MAD/m²

Nieuw Appartement te Koop in Rabat

Rabat, Agdal

135.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
20 000 MAD/m²

Nieuw Appartement met 2 Terrassen in Bouknadel

Rabat

175.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
17 219 MAD/m²

Appartement te koop in het hart van Rabat

Rabat

151.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Gemeubeld appartement te koop in Rabat

Rabat

155.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
16 000 MAD ≈ 1 481 €
119 MAD/m²

Gemeubeld appartement te koop in Harhoura REF 3964

Rabat, Hay Riad

134.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
9 000 MAD ≈ 833 €
97 MAD/m²

Gemeubeld appartement te huur in Harhoura

Rabat

93.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
165 716 MAD ≈ 15 344 €
3 314 MAD/m²

Modern Appartement in het Hart van Rabat

Rabat

50.0 m²

1-24 van 43 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.