domio.ma

Appartement kopen in Beni Mellal

Gem. prijs per m²: 3 355 MAD/m²

12 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Perceel in Diyar Al Moustakbal Tranche 5B: Binnenkort te Koop

Beni Mellal

Domio.ma
Appartement
Kopen
325 945 MAD ≈ 30 180 €
6 935 MAD/m²

Moderne Appartement in Beni Mellal met Gemeenschappelijke Tuin

Beni Mellal

47.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
325 945 MAD ≈ 30 180 €
6 935 MAD/m²

Sanaoubar Project met Moderne Appartementen in Beni Mellal

Beni Mellal

47.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Aanstaande Verkoop: Nieuwe Appartementen in Beni Mellal

Beni Mellal

Appartement
Kopen
168 000 MAD ≈ 15 556 €
3 652 MAD/m²

ZAYANE Tranche 1 Appartementen te Koop

Beni Mellal

46.0 m²
Appartement
Kopen
168 000 MAD ≈ 15 556 €
3 574 MAD/m²

Zayane Tranche 4 A - Appartementen te koop

Beni Mellal

47.0 m²
Appartement
Kopen
168 000 MAD ≈ 15 556 €
3 574 MAD/m²

Zayane Tranche 4 B - woningen

Beni Mellal

47.0 m²
Appartement
Kopen
168 000 MAD ≈ 15 556 €
3 574 MAD/m²

Zayane Tranche 3 - Appartementen te koop

Beni Mellal

47.0 m²
Appartement
Kopen
168 000 MAD ≈ 15 556 €
3 652 MAD/m²

ZAYANE Tranche 2 Appartementen te Koop in Beni Mellal

Beni Mellal

46.0 m²
Appartement
Kopen
359 100 MAD ≈ 33 250 €
8 550 MAD/m²

Al Manzah Tranche 1 Appartementen en Winkels

Beni Mellal

42.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
284 212 MAD ≈ 26 316 €
5 362 MAD/m²

Sanaoubar Appartementen met Moderne Faciliteiten

Beni Mellal

53.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
305 150 MAD ≈ 28 255 €
5 261 MAD/m²

Al Majd Tranche 1 : Appartement Te Koop

Beni Mellal

58.0 m²
3 Kamers

Appartement te koop in Beni Mellal

Appartementen te koop in Beni Mellal: Uw uitgebreide gids

Waarom een appartement kopen in Beni Mellal?

De vastgoedmarkt in Beni Mellal biedt een aantrekkelijk scala aan opties voor kopers die op zoek zijn naar zowel residentieel comfort als investeringspotentieel. Appartementen in deze stad zijn bijzonder gewild vanwege hun betaalbare prijzen en de belofte van waardegroei. Typisch variëren de prijzen van appartementen van 5.000 tot 9.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type eigendom.

Beste wijken voor een appartement te koop in Beni Mellal

Populaire wijken voor appartementaankopen in Beni Mellal

Prijs per vierkante meter voor een appartement in Beni Mellal

Eén van de meest gewilde wijken voor het kopen van een appartement is Hay Salam, bekend om zijn levendige gemeenschap en nabijheid tot belangrijke voorzieningen. Appartementen in Hay Salam bieden veel waar voor uw geld met prijzen die variëren van 6.000 tot 8.000 MAD/m². De wijk beschikt over goede infrastructuur met snelle toegang tot hoofdwegen en openbaar vervoeropties.

Daarnaast is Hay Al Yasmine een andere aantrekkelijke plek voor kopers. Deze wijk staat bekend om zijn moderne residentiële projecten en redelijk geprijsde appartementen, die doorgaans rond de 7.000 MAD/m² liggen. De nabijheid van scholen zoals het Lycée Al Yasmine en verschillende supermarkten verhoogt de aantrekkelijkheid van de buurt. Potentiële kopers kunnen ook overwegen om appartementen te vergelijken met de villa's in Beni Mellal, voor wie op zoek is naar grotere woonruimtes.