domio.ma

Appartement kopen in Marrakech met balkon

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

14 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
24 113 MAD/m²

Appartement met Terras en Zwembad in Agdal

Marrakech, Agdal

141.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 752 000 MAD ≈ 440 000 €
30 462 MAD/m²

Appartement Ocier

Marrakech

156.0 m²
Appartement
Kopen
3 477 600 MAD ≈ 322 000 €
26 345 MAD/m²

Appartement Molène

Marrakech

132.0 m²
Appartement
Kopen
7 020 000 MAD ≈ 650 000 €
19 233 MAD/m²

Appartement Glowy Massira

Marrakech

365.0 m²
Appartement
Kopen
3 780 000 MAD ≈ 350 000 €
24 076 MAD/m²

Appartement Giralda

Marrakech

157.0 m²
Appartement
Kopen
6 480 000 MAD ≈ 600 000 €
21 600 MAD/m²

Appartement Hana

Marrakech

300.0 m²
Appartement
Kopen
5 400 000 MAD ≈ 500 000 €
24 545 MAD/m²

Appartement Fredo

Marrakech

220.0 m²
Appartement
Kopen
7 668 000 MAD ≈ 710 000 €
33 929 MAD/m²

ART DÉCO APPARTEMENT

Marrakech, Agdal

226.0 m²
Appartement
Kopen
3 726 000 MAD ≈ 345 000 €
31 846 MAD/m²

APPARTEMENT AZURINE

Marrakech

117.0 m²
Appartement
Kopen
3 294 000 MAD ≈ 305 000 €
27 000 MAD/m²

Appartement Adam

Marrakech

122.0 m²
Appartement
Kopen
3 564 000 MAD ≈ 330 000 €
44 550 MAD/m²

Appartement Palm

Marrakech, Palmeraie

80.0 m²
Appartement
Kopen
7 752 780 MAD ≈ 717 850 €
51 343 MAD/m²

Uitzicht op park 3

Marrakech

151.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Luxe Drie-Slaapkamer Appartement – Residentie Four Seasons Marrakech

Marrakech, Hivernage

206.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Luxe Appartement met Twee Slaapkamers – Four Seasons Private Residences, M Avenue Marrakech

Marrakech, Hivernage

160.0 m²

49-62 van 62 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 0
Gueliz 27 986 MAD/m² 13
Agdal 21 182 MAD/m² 12
Semlalia 12 546 MAD/m² 3
Hivernage 35 116 MAD/m² 26
Palmeraie 27 278 MAD/m² 14
Targa 11 712 MAD/m² 2
Amelkis 24 033 MAD/m² 3
Medina 38 198 MAD/m² 0
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 0

Appartement te koop in Marrakech

Appartementen kopen in Marrakech: een gedetailleerd overzicht Marrakech heeft zich ontwikkeld tot een dynamisch middelpunt voor vastgoedinvesteerders en liefhebbers van culturele diversiteit. De stad biedt een breed scala aan appartementen, variërend van luxe penthouses in de chique wijk Hivernage tot meer betaalbare opties in Gueliz, die vooral geliefd is bij jonge professionals. Appartementen in Marrakech variëren sterk in prijs, met tarieven tussen 10.000 en 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type gebouw.

Waarom een appartement kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor aankoop Gueliz is het moderne centrum van Marrakech en biedt een aantrekkelijke mix van winkels, cafés en culturele voorzieningen. Appartementen hier zijn populair bij zowel lokale bewoners als expats, met prijzen die beginnen rond de 12.000 MAD/m². In tegenstelling daarmee biedt de wijk Hivernage luxueuze appartementengebouwen met voorzieningen zoals zwembaden en fitnessruimtes, hier liggen de prijzen vaak boven de 20.000 MAD/m². Voor degenen die een rustiger omgeving wensen, biedt de wijk Targa ruime appartementen in een residentiële sfeer, met prijsranges van 11.000 tot 18.000 MAD/m².