domio.ma

Appartement kopen in Tetouan

Gem. prijs per m²: 10 946 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig Appartement met Zeezicht in Oued Laou

Tetouan

90.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig Appartement in Colina Smir met Zeezicht!

Tetouan

72.0 m²
2 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Droomappartement in Casas del Mar met Zeezicht Terras

Tetouan, Cabo Negro

86.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement in Miramar Martil

Tetouan, Martil

66.0 m²
Appartement
Kopen
1 050 000 MAD ≈ 97 222 €
9 211 MAD/m²

Tituleer appartement met uitzicht op bergen in Tétouan

Tetouan

114.0 m²
6 Kamers
2 Badkamers

Prijs op aanvraag

Prachtig appartement in Mirador Golf 2

Tetouan, Cabo Negro

165.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
8 182 MAD/m²

Ruim appartement in het Centrum van Tetouan

Tetouan

220.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
320 000 MAD ≈ 29 630 €
6 154 MAD/m²

Appartement in het economische woonproject Doha

Tetouan

52.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €

Appartement nabij Avenue FAR met uitstekende voorzieningen

Tetouan

0.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Ruim Appartement met Uitzicht op Zee in Tetouan

Tetouan

6 Kamers
Appartement
Kopen
650 000 MAD ≈ 60 185 €

Appartement te koop in Tetouan met twee gevels

Tetouan

6 Kamers
Appartement
Kopen
1 080 000 MAD ≈ 100 000 €
8 852 MAD/m²

Appartement met panoramisch uitzicht

Tetouan

122.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
1 250 000 MAD ≈ 115 741 €

Appartement op 2 minuten van de Martil-kust met zwembad

Tetouan, Martil

0.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
13 483 MAD/m²

Prachtig luxe appartement te koop in Tetouan

Tetouan

89.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
22 143 MAD/m²

Luxe appartement met drie gevels in het hart van Tetouan

Tetouan, Centrum

140.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
800 000 MAD ≈ 74 074 €
5 755 MAD/m²

Appartement op de hoofdstraat van Boujarah

Tetouan

139.0 m²
6 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig Appartement in Mirador Golf 3

Tetouan, Cabo Negro

2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 764 000 MAD ≈ 163 333 €
7 000 MAD/m²

Perceel in Hay Al Matar met Investeringpotentieel

Tetouan

252.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement in Lilacs Garden

Tetouan, Cabo Negro

2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

TE KOOP - prachtig appartement met uitzicht op zwembad

Tetouan, Cabo Negro

117.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement aan Eden Plage

Tetouan

60.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
300 000 MAD ≈ 27 778 €
6 122 MAD/m²

Complexe AL MARSA TR 3 met Investeringsmogelijkheden

Tetouan

49.0 m²
Appartement
Kopen
Prijs op aanvraag

NARIMAR

Tetouan, Martil

68.0 m²

1-24 van 77 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Martil 5 416 MAD/m² 11
Mdiq 30 624 MAD/m² 5
Cabo Negro 15 801 MAD/m² 17

Appartement te koop in Tetouan

Appartementen kopen in Tetouan: uw gids voor deze unieke vastgoedmarkt Tetouan biedt een charmante mix van traditionele en moderne elementen, wat het tot een aantrekkelijke bestemming maakt voor vastgoedkopers. Appartementen in deze stad variëren van historische gebouwen in de oude medina tot moderne complexen aan de rand van de stad. De prijzen zijn hier doorgaans lager vergeleken met meer bekende steden als Casablanca of Marrakesh, met vierkantemeterprijzen variërend van 5.000 tot 10.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type accommodatie.

Waarom een appartement kopen in Tetouan?

Beste buurten voor appartementaankopen Als u op zoek bent naar een appartement in Tetouan, zijn er verschillende buurten die u in overweging kunt nemen. De wijk Mhannech, bekend om zijn rustige woonstraten en goede scholen zoals het Lycée Moulay Rachid, biedt appartementen tegen prijzen van 6.000 tot 8.000 MAD/m². Dit gebied is populair onder gezinnen vanwege de nabijheid van parken en speelplaatsen.

Beste wijken voor een appartement te koop in Tetouan

Voor wie een modernere omgeving verkiest, biedt de wijk Cabo Negro aan de kust een geweldige optie. Hier kunnen appartementen met uitzicht op zee variëren van 8.000 tot 12.000 MAD/m². Deze regio trekt zowel lokale kopers als investeerders aan, gezien de toenemende vraag naar vakantieverhuur in de zomermaanden. Overweeg ook appartementen te koop in nabijgelegen steden zoals Ifrane voor variatie in investeringen.