domio.ma

Bedrijfspand huren in Tanger

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Bedrijfspand
Huren
7 500 MAD ≈ 694 €
94 MAD/m²
/maand

Kantoorruimte Te Huur op de Boulevard

Tanger

80.0 m²
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
32 000 MAD ≈ 2 963 €
100 MAD/m²
/maand

Ruim Kantoor met Terrassen in het Hart van Tanger

Tanger, Centrum

320.0 m²
Bedrijfspand
Huren
Prijs op aanvraag

Nieuwe Kantoorruimte te Huur in Tanger

Tanger

61.0 m²
1 Kamers
Bedrijfspand
Huren
Prijs op aanvraag

Nieuw Kantoor Open Space Te Huur in Tanger

Tanger

61.0 m²
1 Kamers
Bedrijfspand
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
146 MAD/m²
/maand

Modern kantoor met uitstekende locatie in Tanger

Tanger

103.0 m²
Bedrijfspand
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
182 MAD/m²
/maand

Kantoor Te Huur in Tanger, Ideaal Gepositioneerd

Tanger, Centrum

55.0 m²
3 Kamers
Bedrijfspand
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
182 MAD/m²
/maand

Kantoor te Huur in Tanger, Administratieve Wijk

Tanger, Centrum

55.0 m²
3 Kamers
Bedrijfspand
Huren
Prijs op aanvraag

Kantoor te huur in Tanger met uitstekende locatie

Tanger

1796211.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
400 000 MAD ≈ 37 037 €
0 MAD/m²
/maand

Kantoor te huur in Tanger

Tanger

19452250.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
450 000 MAD ≈ 41 667 €
0 MAD/m²
/maand

Kantoorruimte te huur in Tanger

Tanger

19652280.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
Prijs op aanvraag

Kantoor te Huur in het Centrum van Tanger

Tanger

95.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
11 400 MAD ≈ 1 056 €
120 MAD/m²
/maand

Prachtig kantoor te huur in het hart van Tanger

Tanger, Centrum

95.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
160 MAD/m²
/maand

Te Huur: Licht Bureau in Administratief District Tanger

Tanger, Centrum

125.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
24 000 MAD ≈ 2 222 €
115 MAD/m²
/maand

Kantoor te huur in het hart van Tanger

Tanger, Centrum

208.0 m²
6 Kamers
2 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
91 MAD/m²
/maand

Kantoor Te Huur in het Hart van Tanger

Tanger, Centrum

220.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
150 MAD/m²
/maand

Kantoor Te Huur met Uitzicht op Zee in Tanger

Tanger

120.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
28 000 MAD ≈ 2 593 €
175 MAD/m²
/maand

Te Huur: Ruim Kantoor met Uitzicht op de Baai van Tanger

Tanger, Centrum

160.0 m²
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
140 MAD/m²
/maand

Licht kantoor te huur in het Centrum

Tanger, Centrum

57.0 m²
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
132 MAD/m²
/maand

Licht Duplex Kantoor Te Huur in het Centrum

Tanger, Centrum

114.0 m²
2 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
5 800 MAD ≈ 537 €
123 MAD/m²
/maand

Lichte kantoorruimte te huur in Tanger

Tanger, Malabata

47.0 m²
1 Badkamers
Domio.ma
Bedrijfspand
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
150 MAD/m²
/maand

Licht kantoorruimte te huur in Tanger

Tanger, Malabata

100.0 m²
1 Badkamers
Bedrijfspand
Huren
22 000 MAD ≈ 2 037 €
183 MAD/m²
/maand

Kantoorruimte – Malabata

Tanger, Malabata

120.0 m²
Bedrijfspand
Huren
5 900 MAD ≈ 546 €
100 MAD/m²
/maand

Kantoor – Mellousa

Tanger

59.0 m²
Bedrijfspand
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
160 MAD/m²
/maand

Kantoor – Nejma

Tanger, Malabata

125.0 m²

1-24 van 28 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 0
Achakar 13 474 MAD/m² 0
Charf 13 404 MAD/m² 0
Mesnana 7 460 MAD/m² 0
Malabata 23 201 MAD/m² 4
Marshan 32 889 MAD/m² 0
Boukhalef 20 943 MAD/m² 0
Iberia 17 912 MAD/m² 0
Centrum 17 060 MAD/m² 13

Bedrijfspand te huur in Tanger

Kantoorruimte kopen in Tanger: een gids voor investeerders Tanger, de poort naar Afrika, biedt een dynamische markt voor kantoorruimtes met diverse mogelijkheden voor ondernemers en investeerders. De stad, rijk aan geschiedenis en cultuur, is een knooppunt voor zowel lokale als internationale bedrijven. De prijzen voor kantoorruimtes variëren sterk, afhankelijk van de locatie en de voorzieningen. Gemiddeld liggen de prijzen in het centrum rond de 10.000 tot 15.000 MAD/m², terwijl nieuwere districten zoals Malabata prijzen van 12.000 tot 18.000 MAD/m² laten zien.

Waarom een bedrijfspand kopen in Tanger?

Belangrijke gebieden voor kantoorruimte in Tanger In het centrum van Tanger, rond de Avenue Mohammed V, bevinden zich tal van traditionele gebouwen die zijn omgebouwd tot moderne kantoorruimtes. Deze buurt staat bekend om zijn uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer en de nabijheid van eetgelegenheden en winkels. Hier biedt de vastgoedmarkt een interessante mix van historische charme en moderne faciliteiten. Verder naar het zuiden, in de wijk Iberia, vind je nieuwere complexen die aantrekkelijk zijn voor bedrijven die op zoek zijn naar grotere ruimtes met moderne voorzieningen.