domio.ma

Huis kopen in Nador

Gem. prijs per m²: 11 170 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Huis
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
13 636 MAD/m²

Te Koop Huis in Qu BAYO BERKANE

Nador

110.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
150 000 MAD ≈ 13 889 €

Te koop: prachtige villa in Nador

Nador

Huis
Kopen
1 480 000 MAD ≈ 137 037 €
11 746 MAD/m²

Te koop: Ruime woning in HAY IBARRAQEN, Nador

Nador

126.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Huis
Kopen
1 750 000 MAD ≈ 162 037 €
16 509 MAD/m²

Te koop: Huis in het centrum van Saidia

Nador

106.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Huis
Kopen
1 460 000 MAD ≈ 135 185 €
13 273 MAD/m²

Te Koop Huis in Nador met Garage

Nador

110.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
19 328 MAD/m²

Te koop: Huis in Nador met garage

Nador

119.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Huis
Kopen
1 380 000 MAD ≈ 127 778 €
10 866 MAD/m²

Te koop: Huis in HAY BOYZAZAREN, Nador

Nador

127.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Huis
Kopen
Prijs op aanvraag

Huis te koop in Nador, Marokko

Nador

Huis
Kopen
500 000 MAD ≈ 46 296 €

Te koop: Huis in Al Omrane, Selouane, Nador

Nador

Huis
Kopen
2 850 000 MAD ≈ 263 889 €
29 688 MAD/m²

Te koop: Huis in Nador met garage

Nador

96.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Huis
Kopen
Prijs op aanvraag

Te koop: Huis in Zaïo met goede locatie

Nador

150.0 m²
Huis
Kopen
22 000 MAD ≈ 2 037 €

Te koop: Huis in Nador

Nador

Huis
Kopen
2 280 000 MAD ≈ 211 111 €
24 783 MAD/m²

Te koop: Huis in Nador - Immo Zarrabi

Nador

92.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Huis
Kopen
790 000 MAD ≈ 73 148 €

Te koop: Huis in Nador met ideale ligging

Nador

Huis
Kopen
1 680 000 MAD ≈ 155 556 €
15 413 MAD/m²

Te koop: Huis in Nador met Balkon en Garage

Nador

109.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €
14 607 MAD/m²

Te koop: Huis in het rustige Nador

Nador

89.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
4 570 835 MAD ≈ 423 225 €

Te koop: Charmante woning in Ras El Ma

Nador

Huis
Kopen
2 650 000 MAD ≈ 245 370 €
19 343 MAD/m²

Te koop: Huis in Nador met 2 balkons

Nador

137.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Huis
Kopen
2 680 000 MAD ≈ 248 148 €
30 805 MAD/m²

Commerciële woning te koop in het centrum van Nador

Nador

87.0 m²
4 Kamers
2 Badkamers
Huis
Kopen
800 000 MAD ≈ 74 074 €
6 957 MAD/m²

Te Koop Huis in Selouane-Nador

Nador

115.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
1 550 000 MAD ≈ 143 519 €
16 146 MAD/m²

Te koop: Huis in een rustige buurt van Nador

Nador

96.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
1 550 000 MAD ≈ 143 519 €
17 222 MAD/m²

Te koop: Huis in Nador met garage

Nador

90.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Huis
Kopen
2 200 000 MAD ≈ 203 704 €
22 000 MAD/m²

Te koop: Huis in HAY AL OMRANE, Nador

Nador

100.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
1 470 000 MAD ≈ 136 111 €
11 951 MAD/m²

Te koop: Huis in rustige buurt van Nador

Nador

123.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers

25-48 van 56 woningen

Huis te koop in Nador

Huis kopen in Nador: uw gids voor de vastgoedmarkt Nador, gelegen aan de prachtige noordoostkust van Marokko, biedt een dynamische huizenmarkt met een interessante mix van traditionele en moderne woningen. De stad is in trek bij zowel lokale kopers als investeerders uit het buitenland. Het vastgoed in Nador varieert van charmante Marokkaanse huizen in de historische wijken tot nieuwere woningen in opkomende buurten. Gezien de gunstige ligging en groeiende economie, is investeren in vastgoed hier steeds aantrekkelijker.

Waarom een huis kopen in Nador?

Populaire wijken voor huizenaankopen in Nador In de wijk Hay Al Matar vindt men huizen met prijzen rond 6.500 tot 10.000 MAD/m². Deze buurt, vlakbij de luchthaven van Nador, biedt veel potentieel voor groei dankzij de verbeterde infrastructuur en nabijheid van de kust. Voor gezinnen biedt het een rustige omgeving met goede toegang tot scholen zoals Lycée Collégial Jil Al Mostaqbal. Appartementen in Nador zijn ook een populaire keuze in dit gebied, vooral voor jonge professionals.

Beste wijken voor een huis te koop in Nador

Sidi Ali, een andere geliefde wijk, staat bekend om zijn unieke mix van traditionele en moderne architectuur. Hier liggen de huizenprijzen tussen 7.000 en 11.000 MAD/m². De wijk profiteert van goede wegverbindingen naar het centrum en de nabijgelegen stad Berkane. Potentiële huizenkopers kunnen ook kijken naar huizen in Agadir of huizen in Marrakech voor vergelijkbare cultuur en klimaat.