domio.ma

Te koop: Huis in Nador met garage

Nador
2 850 000 MAD
≈ 263 889 €
29 688 MAD/m²
5 Kamers
96.0
4 Badkamers

Over deze woning

Dit huis in QU ALMATAR - NADOR EL JADID strekt zich uit over 3 niveaus en biedt een comfortabele woonruimte met diverse mogelijkheden.

Marktinzicht

166% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 29,688 MAD/m²
Gem. stad 11,170 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
10,834 11,170

Juridische & veiligheidsgids

Gangbaar eigendomstype

Verifieer de eigendomsstatus van dit pand bij de Conservation Fonciere voor aankoop.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
2 850 000 MAD
≈ 263 889 €
Oppervlakte 96.0 m²
Kamers 5
Badkamers 4
Locatie Nador
Referentie DOM-04459
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
14 424 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
222 050 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
3 072 050 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-04459
Bekeken 40
Gepubliceerd op 21/02/2026

2 850 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)