domio.ma

Huis kopen in Tanger — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

20 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Huis
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
12 667 MAD/m²

Ruime woning met zeezicht in Tanger

Tanger

300.0 m²
6 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
5 900 000 MAD ≈ 546 296 €
13 409 MAD/m²

Authentiek Huis met Uitzicht op de Medina in Tanger

Tanger

440.0 m²
12 Kamers
10 Badkamers
Huis
Kopen
1 000 000 MAD ≈ 92 593 €
0 MAD/m²

Te koop: Huis in Tanger met prachtig uitzicht

Tanger

19662280.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Huis
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
0 MAD/m²

Te koop: Huis in Tanger met prachtig uitzicht

Tanger

19972384.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Huis
Kopen
10 000 000 MAD ≈ 925 926 €
30 769 MAD/m²

Ruime Commerciële Ruimte met Zeezicht in Tanger

Tanger, Malabata

325.0 m²
Huis
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
18 000 MAD/m²

Prachtige Riad met Uitzicht op Zee in Kasbah Tanger

Tanger, Malabata

250.0 m²
Huis
Kopen
162 000 000 MAD ≈ 15 000 000 €
98 182 MAD/m²

COFICOM Gebouw

Tanger, Centrum

1650.0 m²
Huis
Kopen
15 120 000 MAD ≈ 1 400 000 €
27 194 MAD/m²

Dar Habibi

Tanger, Medina

556.0 m²
Huis
Kopen
21 000 000 MAD ≈ 1 944 444 €
7 778 MAD/m²

Aangelegde fabriek – Gzenaya

Tanger

2700.0 m²
Huis
Kopen
3 500 000 MAD ≈ 324 074 €
23 333 MAD/m²

Halfafgebouwd gebouw – Ahlan

Tanger

150.0 m²
7 Kamers
3 Badkamers
Huis
Kopen
9 000 000 MAD ≈ 833 333 €
7 826 MAD/m²

Fabriek - Gzenaya

Tanger

1150.0 m²
Huis
Kopen
3 200 000 MAD ≈ 296 296 €
27 119 MAD/m²

Exclusief pand - Dchar Bendibane

Tanger, Centrum

118.0 m²
9 Kamers
5 Badkamers
Huis
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
8 380 MAD/m²

Huis R+3 - Branes

Tanger, Charf

537.0 m²
6 Kamers
2 Badkamers
Huis
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
66 667 MAD/m²

Huis met zeezicht - Medina

Tanger, Medina

90.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Huis
Kopen
6 000 000 MAD ≈ 555 556 €
26 432 MAD/m²

Klein appartementsgebouw in het hart van Tanger

Tanger

227.0 m²
10 Kamers
Huis
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
19 000 MAD/m²

Restaurant te koop - Centrum van Tanger

Tanger, Centrum

100.0 m²
Huis
Kopen
5 200 000 MAD ≈ 481 481 €
12 745 MAD/m²

GEBOUW MET 9 KAMERS TE KOOP

Tanger, Centrum

408.0 m²
2 Kamers
Huis
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
18 699 MAD/m²

Ruime woning te koop in Ezzaoudia

Tanger

123.0 m²
Huis
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
18 333 MAD/m²

Huis R+2 Te Koop - Beni Makada

Tanger

60.0 m²
Huis
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
4 222 MAD/m²

VILLA TE KOOP MET UITZICHT OP DE ZEE - OUED ALYENE

Tanger

900.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers

25-44 van 44 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 2
Achakar 13 474 MAD/m² 1
Charf 13 404 MAD/m² 1
Mesnana 7 460 MAD/m² 0
Malabata 23 201 MAD/m² 2
Marshan 32 889 MAD/m² 0
Boukhalef 20 943 MAD/m² 0
Iberia 17 912 MAD/m² 0
Centrum 17 060 MAD/m² 6

Huis te koop in Tanger

Huis kopen in Tanger: een diepgaande blik op de vastgoedmarkt Tanger, de poort naar Afrika, heeft een fascinerende huizenmarkt die aantrekkelijk is voor zowel lokale als internationale kopers. Met een mix van historische charme en moderne ontwikkelingen biedt deze stad een breed scala aan mogelijkheden voor woningzoekers. In tegenstelling tot Casablanca presenteert Tanger zich met een unieke mediterrane flair, die terug te zien is in de variëteit van woningen, van traditionele Marokkaanse huizen tot nieuwe stadsontwikkelingen.

Waarom een huis kopen in Tanger?

Populaire buurten in Tanger De wijk Malabata trekt veel huizenkopers aan dankzij de nabijheid van het strand en het panoramische uitzicht over de baai. In deze buurt liggen de prijzen tussen de 12.000 en 22.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en afwerking. Terwijl de zone nabij de kustlijn hogere prijzen kan vragen, blijft het een gewilde plek voor investeringen. Nog een interessante buurt is Marshan, bekend om zijn koloniale architectuur en historische allure. Hier varieert de prijs van 10.000 tot 18.000 MAD/m², wat aantrekkelijk kan zijn voor liefhebbers van historische panden.