domio.ma

Riad kopen in Marrakech

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Riad
Kopen
24 408 000 MAD ≈ 2 260 000 €
37 551 MAD/m²

Riad Damanos

Marrakech

650.0 m²
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Charmante Riad in de Kasbah met zwembad

Marrakech

425.0 m²
7 Kamers
1 Badkamers
Riad
Kopen
9 180 000 MAD ≈ 850 000 €
62 027 MAD/m²

Riad Pakao

Marrakech, Medina

148.0 m²
Riad
Kopen
27 000 000 MAD ≈ 2 500 000 €
22 500 MAD/m²

Riad Derbao

Marrakech, Medina

1200.0 m²
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Riad Coralos

Marrakech

494.0 m²
Riad
Kopen
10 368 000 MAD ≈ 960 000 €
34 560 MAD/m²

Riad Yussa in het hart van de Medina

Marrakech

300.0 m²
Riad
Kopen
5 000 000 MAD ≈ 462 963 €
19 531 MAD/m²

Riad te koop in Bab Doukkala, Marrakech met Terras

Marrakech, Bab Doukkala

256.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Riad
Kopen
19 980 000 MAD ≈ 1 850 000 €
99 900 MAD/m²

Riad Gold met Panoramisch Uitzicht op de Atlas

Marrakech

200.0 m²
Riad
Kopen
34 560 000 MAD ≈ 3 200 000 €
57 600 MAD/m²

Riad Gold A - Elegante 19e Eeuwse Charme

Marrakech

600.0 m²
Riad
Kopen
37 800 000 MAD ≈ 3 500 000 €
49 737 MAD/m²

Riad Hamia - Historisch Erfgoed met Potentieel in Marrakech

Marrakech

760.0 m²
Riad
Kopen
7 506 000 MAD ≈ 695 000 €
46 333 MAD/m²

Riad Verde

Marrakech, Bab Doukkala

162.0 m²
Riad
Kopen
14 580 000 MAD ≈ 1 350 000 €
72 900 MAD/m²

Prachtige Riad in het Hart van de Medina

Marrakech

200.0 m²
Domio.ma
Riad
Kopen
4 500 000 MAD ≈ 416 667 €
15 152 MAD/m²

Prachtige Riad met Uitzicht op het Atlasgebergte

Marrakech, Amelkis

297.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige Riad met zwembad in het hart van de Medina

Marrakech

962.0 m²
11 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige moderne Riad in de Kasbah

Marrakech

550.0 m²
11 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige Riad met authentieke charme in het hart van de medina

Marrakech

526.0 m²
10 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Uitzonderlijke Riad in Luxueuze Omgeving

Marrakech

450.0 m²
10 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Riad in het Bab Doukkala district van Marrakech

Marrakech

240.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Charmante Riad in het Dar El Bacha Kwartier

Marrakech

1200.0 m²
4 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Charmante Douria in de Medina van Marrakech

Marrakech

526.0 m²
5 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Prachtige Riad in de wijk Bab Ghmat

Marrakech

400.0 m²
6 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Charmante Riad in het hart van de medina van Marrakech

Marrakech

100.0 m²
5 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Charmante Riad in de medina van Marrakech

Marrakech

450.0 m²
5 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Riad
Kopen
Prijs op aanvraag

Charmante Riad in het hart van de medina

Marrakech

425.0 m²
7 Kamers
2 Badkamers

1-24 van 56 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties