domio.ma

Villa huren in Tanger

Gem. prijs per m²: 18 961 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
52 MAD/m²
/maand

Te Huur: Nieuwe Villa met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger

580.0 m²
6 Kamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa Te Huur in Tanger met Tuin en Zwembad

Tanger

1.94 m²
8 Kamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa Te Huur in Tanger met Tuin en Zwembad

Tanger

1.94 m²
8 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
33 MAD/m²
/maand

Te Huur Prachtige Villa in Tanger met Zwembad

Tanger, Centrum

900.0 m²
9 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
33 MAD/m²
/maand

Te Huur: Prachtige Villa met Uitzicht op Zee in Tanger

Tanger, Centrum

900.0 m²
9 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
214 MAD/m²
/maand

Te Huur: Luxevilla met Zwembad in Tanger, Ghandouri

Tanger, Centrum

140.0 m²
5 Kamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
214 MAD/m²
/maand

Te Huur: Luxe Villa met Zwembad in Tanger Ghandouri

Tanger, Centrum

140.0 m²
5 Kamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa te Huur in Tanger met Tuin en Garage

Tanger, Boukhalef

2.48 m²
7 Kamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa te Huur in Tanger met Tuin en Garage

Tanger, Boukhalef

2.48 m²
7 Kamers
Villa
Huren
45 000 MAD ≈ 4 167 €
87 MAD/m²
/maand

Prachtige Gemeubileerde Villa in Boubana

Tanger, Charf

520.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
45 000 MAD ≈ 4 167 €
113 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa te Huur in Boubana, Tanger

Tanger, Charf

400.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
35 000 MAD ≈ 3 241 €
88 MAD/m²
/maand

Luxe Villa te Huur in Boubana Tanger

Tanger, Achakar

400.0 m²
5 Kamers
5 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
86 MAD/m²
/maand

Te Huur Luxe Villa met Zwembad in Boubana, Tanger

Tanger, Charf

350.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
60 MAD/m²
/maand

Luxueuze Villa met Gemeenschappelijk Zwembad in Tanger

Tanger, Charf

300.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
40 000 MAD ≈ 3 704 €
57 MAD/m²
/maand

Luxueuze Villa met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger, Charf

700.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
40 000 MAD ≈ 3 704 €
77 MAD/m²
/maand

Prachtige Villa te Huur in Boubana Tanger

Tanger, Charf

520.0 m²
5 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
4 800 MAD ≈ 444 €
69 MAD/m²
/maand

Te Huur: Appartement in Aida Village Tanger

Tanger, Aida

70.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Villa
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
107 MAD/m²
/maand

Moderne Villa te Huur in Tanja Balia

Tanger, Malabata

280.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
7 500 MAD ≈ 694 €
83 MAD/m²
/maand

Zonnige Villa te Huur in Aida Village Tanger

Tanger, Malabata

90.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa met Tuin en Zwembad in Tanger

Tanger, Achakar

290.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtige Villa met Zeezicht in Tanger

Tanger, Iberia

839.0 m²
7 Kamers
5 Badkamers
Villa
Huren
Prijs op aanvraag

Luxe villa te huur in Madina Jadida

Tanger

300.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Villa
Huren
17 000 MAD ≈ 1 574 €
20 MAD/m²
/maand

Panoramische villa te huur in Jbila

Tanger

850.0 m²
6 Kamers
4 Badkamers
Villa
Huren
20 000 MAD ≈ 1 852 €
56 MAD/m²
/maand

Te huur: Villa aan de baai van Tanger

Tanger, Malabata

360.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

25-48 van 59 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Medina 33 918 MAD/m² 0
Achakar 13 474 MAD/m² 3
Charf 13 404 MAD/m² 12
Mesnana 7 460 MAD/m² 0
Malabata 23 201 MAD/m² 8
Marshan 32 889 MAD/m² 0
Boukhalef 20 943 MAD/m² 4
Iberia 17 912 MAD/m² 1
Centrum 17 060 MAD/m² 9

Villa te huur in Tanger

Villa kopen in Tanger: een gids voor veeleisende kopers Tanger, gelegen aan de noordkust van Marokko, is een stad die het oude en nieuwe charmeert. De vastgoedmarkt hier biedt schitterende mogelijkheden voor wie op zoek is naar een villa. Van moderne woningen met direct uitzicht op de Middellandse Zee tot traditionele villa's in lommerrijke wijken, Tanger heeft voor elk wat wils. De prijzen voor villa's variëren in deze pittoreske stad, met een gemiddelde van 12.000 tot 20.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en de voorzieningen.

Waarom een villa kopen in Tanger?

Populaire wijken voor villa's in Tanger Een van de meest gewilde gebieden in Tanger is de wijk Malabata, bekend om zijn luxe ontwikkelingen en panoramische zeezichten. Villa's hier zijn moderne meesterwerken met ruime opzetten, vaak verkrijgbaar tussen 15.000 en 25.000 MAD/m². Dicht bij het centrum van Tanger biedt de wijk Marshan een mix van geschiedenis en elegantie. De prijzen hier liggen iets lager, variërend van 10.000 tot 18.000 MAD/m², en deze buurt profiteert van de nabijheid van het historische Kasbah en Petit Socco.

Beste wijken voor een villa te huur in Tanger

Ook Al Irfane, een opkomende wijk, trekt steeds meer belangstelling. Hier vindt men moderne villa's die gebouwd zijn met oog voor detail en gericht op comfortabel leven. De prijzen zitten tussen 9.000 en 14.000 MAD/m². Deze buurt is ideaal voor gezinnen dankzij de nabijheid van internationale scholen zoals de American School of Tangier en goede transportverbindingen.