domio.ma

Appartement huren in Agadir met lift

Gem. prijs per m²: 14 267 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Gemeubeld appartement in Agadir, Hay Mohammadi

Agadir

3.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Appartement met uitzicht in Agadir - Ref AL2383

Agadir

6.0 m²
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Sublime appartement in Agadir - Referentie AL2385

Agadir

9.0 m²
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtig appartement met zeezicht in Agadir

Agadir

88.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
5 500 MAD ≈ 509 €
85 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement 1 slaapkamer in Agadir

Agadir

65.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
7 500 MAD ≈ 694 €
64 MAD/m²
/maand

Licht appartement in Agadir Bay, dichtbij het Franse lyceum

Agadir

118.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
7 000 MAD ≈ 648 €
76 MAD/m²
/maand

Functioneel appartement aan de Avenue Moukawama, Agadir

Agadir

92.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Prachtig gemeubileerd appartement in de Marina van Agadir

Agadir

112.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 000 MAD ≈ 463 €
54 MAD/m²
/maand

Licht appartement in hartje Agadir, vlakbij de Souk

Agadir

92.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
9 000 MAD ≈ 833 €
88 MAD/m²
/maand

Appartement op de bovenste verdieping in het centrum van Agadir

Agadir

102.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
6 000 MAD ≈ 556 €
58 MAD/m²
/maand

Mooi gemeubileerd appartement op de bovenste verdieping in Hay Mohammadi

Agadir

103.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
15 500 MAD ≈ 1 435 €
130 MAD/m²
/maand

Ruim appartement met privéterras in het hart van Agadir

Agadir

119.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
6 000 MAD ≈ 556 €
67 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met groot balkon in Hay Mohammadi

Agadir

90.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
8 500 MAD ≈ 787 €
81 MAD/m²
/maand

Appartement met uitzicht op binnenzwembad in Hay Mohammadi, Agadir

Agadir

105.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
7 500 MAD ≈ 694 €
71 MAD/m²
/maand

Licht appartement te huur in Hay Mohammadi, Agadir

Agadir

105.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 500 MAD ≈ 509 €
65 MAD/m²
/maand

Appartement dicht bij Souk El Had

Agadir

84.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
9 000 MAD ≈ 833 €
74 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met uitzicht op zee en bergen in Hay Mohammadi, Agadir

Agadir

122.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
5 200 MAD ≈ 481 €
76 MAD/m²
/maand

Licht en comfortabel appartement in Agadir

Agadir

68.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 500 MAD ≈ 509 €
96 MAD/m²
/maand

Gezellig Appartement met Zwembadzicht in Hay Mohamadi

Agadir

57.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Gemeubeld Appartement met Dakterras in Agadir

Agadir

11.0 m²
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
76 MAD/m²
/maand

Charmant Appartement te huur in het centrum van Agadir

Agadir

105.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
9 000 MAD ≈ 833 €
88 MAD/m²
/maand

Penthouse Appartement in het hart van Agadir

Agadir

102.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Appartement in het centrum met uitzicht op de stad

Agadir

Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Aourir - Modern Appartement met Balcon en Zwembad

Agadir

3.0 m²
1 Kamers

1-24 van 86 woningen

Appartement te huur in Agadir

Appartementen kopen in Agadir: een diepgaande blik op de marktmogelijkheden Agadir, gelegen aan de prachtige Atlantische kust van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor wie geïnteresseerd is in het kopen van een appartement. Deze stad, bekend om haar aangename klimaat en prachtige stranden, trekt zowel lokale kopers als internationale investeerders aan. Appartementen in Agadir variëren van moderne nieuwbouwprojecten tot meer traditionele woningen, afhankelijk van de buurt en het type kopers dat je bent.

Waarom een appartement kopen in Agadir?

Waar een appartement kopen in Agadir In de wijk Founty, ook wel bekend als Agadir Bay, vind je een mix van luxe appartementen en vakantiehuizen. De prijzen liggen hier tussen de 12.000 en 18.000 MAD/m², waarbij de nabijheid van het strand en moderne voorzieningen een grote aantrekkingskracht hebben. Een ander populair gebied is Haut Founty, waar de prijzen iets lager liggen, tussen de 10.000 en 14.000 MAD/m², en waar gezinnen genieten van de nabijheid van internationale scholen zoals de American School of Agadir.

Beste wijken voor een appartement te huur in Agadir

Voor wie op zoek is naar meer betaalbare opties, biedt het centrum van Agadir kansen met prijzen tussen de 8.000 en 12.000 MAD/m². In buurten zoals Talborjt vind je appartementen in traditionele stijlen die perfect zijn voor jonge professionals of kleinere gezinnen. Deze wijk combineert een centrale locatie met een levendig cultureel leven, wat appartementen hier tot een aantrekkelijke keuze maakt voor zowel eigen bewoning als investeringen.