domio.ma

Appartement huren in Agadir met zeezicht

Gem. prijs per m²: 14 267 MAD/m²

13 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Duplex op 10 minuten van het strand - Referentie AL2382

Agadir

Appartement
Huren
15 500 MAD ≈ 1 435 €
129 MAD/m²
/maand

Appartement met uitzicht op zee in Immiouadar

Agadir

120.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 000 MAD ≈ 463 €
83 MAD/m²
/maand

Appartement met Terras en Zeezicht in Imi Ouaddar

Agadir

60.0 m²
1 Badkamers
Appartement
Huren
9 000 MAD ≈ 833 €
74 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met uitzicht op zee en bergen in Hay Mohammadi, Agadir

Agadir

122.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
7 500 MAD ≈ 694 €
60 MAD/m²
/maand

Appartement met zeezicht aan de Avenue Moulay Abdellah in Agadir

Agadir

126.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Gemeubeld Appartement met Zee- en Bergzicht in Imi Ouaddar

Agadir

9.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Studio en T2 met Terras in Imi Ouaddar

Agadir

Domio.ma
Appartement
Huren
690 000 MAD ≈ 63 889 €
216 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur met Zeezicht in Agadir | Domio.ma

Agadir

3200.0 m²
Appartement
Huren
Prijs op aanvraag

Appartement met Terras en Panoramisch Uitzicht | Domio.ma

Agadir

Appartement
Huren
600 MAD ≈ 56 €
10 MAD/m²
/maand

Appartement met Zeezicht in Tamraght | Domio.ma

Agadir

60.0 m²
Appartement
Huren
690 000 MAD ≈ 63 889 €
2 760 MAD/m²
/maand

Luxueus vakantieappartement met zeezicht in Agadir

Agadir

250.0 m²
Appartement
Huren
550 MAD ≈ 51 €
275 MAD/m²
/maand

Appartement met Zeezicht in Aourir | Domio.ma

Agadir

2.0 m²
2 Kamers
Appartement
Huren
5 000 MAD ≈ 463 €
83 MAD/m²
/maand

Studio met Uitzicht op Zee en Bergen in Imi Ouaddar

Agadir

60.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers

Appartement te huur in Agadir

Appartementen kopen in Agadir: een diepgaande blik op de marktmogelijkheden Agadir, gelegen aan de prachtige Atlantische kust van Marokko, biedt een dynamische vastgoedmarkt voor wie geïnteresseerd is in het kopen van een appartement. Deze stad, bekend om haar aangename klimaat en prachtige stranden, trekt zowel lokale kopers als internationale investeerders aan. Appartementen in Agadir variëren van moderne nieuwbouwprojecten tot meer traditionele woningen, afhankelijk van de buurt en het type kopers dat je bent.

Waarom een appartement kopen in Agadir?

Waar een appartement kopen in Agadir In de wijk Founty, ook wel bekend als Agadir Bay, vind je een mix van luxe appartementen en vakantiehuizen. De prijzen liggen hier tussen de 12.000 en 18.000 MAD/m², waarbij de nabijheid van het strand en moderne voorzieningen een grote aantrekkingskracht hebben. Een ander populair gebied is Haut Founty, waar de prijzen iets lager liggen, tussen de 10.000 en 14.000 MAD/m², en waar gezinnen genieten van de nabijheid van internationale scholen zoals de American School of Agadir.

Beste wijken voor een appartement te huur in Agadir

Voor wie op zoek is naar meer betaalbare opties, biedt het centrum van Agadir kansen met prijzen tussen de 8.000 en 12.000 MAD/m². In buurten zoals Talborjt vind je appartementen in traditionele stijlen die perfect zijn voor jonge professionals of kleinere gezinnen. Deze wijk combineert een centrale locatie met een levendig cultureel leven, wat appartementen hier tot een aantrekkelijke keuze maakt voor zowel eigen bewoning als investeringen.