Huren
+6
Gemeubeld Appartement te Huur in Bourgogne, Casablanca
Bourgogne, Casablanca
7 000 MAD
≈ 648 €
115 MAD/m²
/maand
2
Kamers
61.0
m²
1
Badkamers
2
Verdieping
Over deze woning
Dit mooie gemeubelde appartement is in goede staat en biedt veel zonlicht, gelegen in Bourgogne zonder inkijk van buren. Het beschikt over een gezellige woonkamer, een eetruimte, een balkon en een volledig uitgeruste keuken.
Marktinzicht
27% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
115 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
90 MAD/m²/mnd
Gem. stad
102 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
90
90
Wijken in Casablanca
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Californie | 71 | 18 |
| Bouskoura | 76 | 31 |
| Bourgogne | 90 | 50 |
| Maarif | 95 | 145 |
| Racine | 105 | 182 |
| Gauthier | 107 | 75 |
| Sidi Maarouf | 157 | 7 |
| Anfa | 171 | 35 |
Prijs
7 000 MAD
≈ 648 €
Oppervlakte
61.0 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Verdieping
2
Locatie
Casablanca
Referentie
DOM-05793
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-05793
Bekeken
66
Gepubliceerd op
21/02/2026