Huren
+5
Gemeubeld Appartement te Huur in Casablanca
Racine, Casablanca
7 500 MAD
≈ 694 €
136 MAD/m²
/maand
1
Kamers
55.0
m²
1
Badkamers
1
Verdieping
Over deze woning
Te huur op de eerste verdieping, een gemeubeld appartement zonder directe buren, zonnig en gelegen in de wijk Racine. Het appartement beschikt over een woonkamer met eetgedeelte, een gasten toilet, een slaapkamer met kast, een badkamer en een goed uitgeruste keuken.
Marktinzicht
30% boven het wijkgemiddelde
Dit pand
136 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
105 MAD/m²/mnd
Gem. stad
102 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
105
105
Wijken in Casablanca
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Californie | 71 | 18 |
| Bouskoura | 76 | 31 |
| Bourgogne | 90 | 50 |
| Maarif | 95 | 145 |
| Racine | 105 | 182 |
| Gauthier | 107 | 75 |
| Sidi Maarouf | 157 | 7 |
| Anfa | 171 | 35 |
Prijs
7 500 MAD
≈ 694 €
Oppervlakte
55.0 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Verdieping
1
Locatie
Casablanca
Referentie
DOM-06402
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-06402
Bekeken
79
Gepubliceerd op
21/02/2026