Huren
+2
Appartement te huur in het hart van Casablanca
Racine, Casablanca
8 500 MAD
≈ 787 €
68 MAD/m²
/maand
2
Kamers
125.0
m²
1
Badkamers
3
Verdieping
Over deze woning
Dit goed verlichte appartement op de derde verdieping is gelegen in de gewilde buurt Racine. Het beschikt over een ruime woonkamer, een onafhankelijke badkamer en een goed uitgeruste keuken met opbergruimte. Inclusief een parkeerplaats en een lift.
Marktinzicht
35% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
68 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
105 MAD/m²/mnd
Gem. stad
102 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
105
105
Wijken in Casablanca
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Californie | 71 | 18 |
| Bouskoura | 76 | 31 |
| Bourgogne | 90 | 50 |
| Maarif | 95 | 145 |
| Racine | 105 | 182 |
| Gauthier | 107 | 75 |
| Sidi Maarouf | 157 | 7 |
| Anfa | 171 | 35 |
Prijs
8 500 MAD
≈ 787 €
Oppervlakte
125.0 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Verdieping
3
Locatie
Casablanca
Referentie
DOM-06541
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-06541
Bekeken
63
Gepubliceerd op
21/02/2026