domio.ma

Te Huur Appartement met Balkon en Zwembad | Domio.ma

Semlalia, Marrakech
5 500 MAD
≈ 509 €
60 MAD/m²
/maand
2 Kamers
91.0
2 Badkamers
3 Verdieping

Over deze woning

Dit ruime appartement is perfect voor wie op zoek is naar comfort en luxe in Marrakech. Geniet van de frisse lucht op uw balkon en de voordelen van een zwembad. Het appartement is uitgerust met airconditioning en verwarming, en de keuken is compleet ingericht. Een conciërge en beveiliging zorgen voor uw veiligheid.

Marktinzicht

6% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 60 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 57 MAD/m²/mnd
Gem. stad 124 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
57 57

Wijken in Marrakech

Over MAD/m²/mnd woningen
Targa 52 10
Semlalia 57 4
Palmeraie 77 10
Route de Ourika 91 5
Amelkis 101 23
Agdal 104 12
Hivernage 223 25

Prijs
5 500 MAD
≈ 509 €
Oppervlakte 91.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 3
Locatie Marrakech
Referentie DOM-03790
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Semlalia, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03790
Bekeken 93
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)