domio.ma

Te huur Appartement in Hay Riad, Rabat

Hay Riad, Rabat
13 500 MAD
≈ 1 250 €
87 MAD/m²
/maand
3 Kamers
155.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit appartement in een recente, beveiligde residentie met tuin, garage en lift, bevindt zich op de tweede verdieping. Het beschikt over een woonkamer met een balkon zonder inkijk, drie slaapkamers, waaronder een oudersuite met eigen badkamer, een tweede balkon, een badkamer en een keuken met bijkeuken.

Marktinzicht

24% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 87 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
13 500 MAD
≈ 1 250 €
Oppervlakte 155.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-02337
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-02337
Bekeken 78
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)