domio.ma

Te huur Appartement - Avenue Hassan II, Diour Jamae

Hassan, Rabat
7 500 MAD
≈ 694 €
75 MAD/m²
/maand
2 Kamers
100.0
1 Badkamers

Over deze woning

Ontdek dit prachtige, lichte appartement, ideaal gelegen op de tweede verdieping aan een van de belangrijkste avenues in Diour Jamae, Rabat. Dit appartement biedt een moderne woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een granieten aanrechtblad en praktische opbergruimte, en een balkon met uitzicht op de grote avenue. Dankzij de grote ramen is het appartement aan beide zijden zeer licht. Strategische locatie in de buurt van alle voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer, perfect voor een klein gezin of een stel dat comfort en praktisch wonen zoekt.

Marktinzicht

29% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 75 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Balkon
Stadzicht

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
7 500 MAD
≈ 694 €
Oppervlakte 100.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-02363
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-02363
Bekeken 67
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)