domio.ma

Gemeubeld appartement in Hay Riyad

Hay Riad, Rabat
12 500 MAD
≈ 1 157 €
137 MAD/m²
/maand
2 Kamers
91.0
2 Badkamers

Over deze woning

Te huur in Hay Riyad, in een beveiligde residentie, een gemeubeld appartement op de begane grond met een moderne woonkamer en eetzaal, twee slaapkamers met inbouwkasten en twee badkamers.

Marktinzicht

20% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 137 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Kenmerken

Gemeubeld
Beveiliging

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Huren
Prijs
12 500 MAD
≈ 1 157 €
Oppervlakte 91.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-02525
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-02525
Bekeken 84
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)