domio.ma

Te huur appartement met terras in Agdal, Rabat.

Agdal, Rabat
10 000 MAD
≈ 926 €
71 MAD/m²
/maand
3 Kamers
140.0
1 Badkamers

Over deze woning

Prachtig appartement te huur in het hoge Agdal, Rabat, op de vierde en bovenste verdieping van een gebouw met garage en lift. Dit appartement beschikt over drie slaapkamers met airconditioning, een ruime woonkamer, een goed uitgeruste keuken en een grote terras. Er zijn ook een badkamer en een aparte toiletruimte.

Marktinzicht

38% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 71 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
10 000 MAD
≈ 926 €
Oppervlakte 140.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-03347
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03347
Bekeken 69
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)