domio.ma

Appartement te huur in Rabat Hay Riad met terras | Domio.ma

Hay Riad, Rabat
12 500 MAD
≈ 1 157 €
83 MAD/m²
/maand
3 Kamers
150.0
2 Badkamers

Over deze woning

In het prestigieuze Hay Riad in Rabat bieden wij een prachtig appartement te huur aan. Dit moderne appartement beschikt over een ruime woonkamer met een gezellige open haard, een volledig uitgeruste keuken met bijkeuken, een ouderslaapkamer met inloopkast en toegang tot een eigen badkamer. Geniet van de buitenlucht op de mooie terras en profiteer van de gemakken van een garage en een lift in het gebouw. Dit alles voor een huurprijs van 12.500 MAD per maand.

Marktinzicht

27% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 83 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 114 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
112 114

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 500 MAD
≈ 1 157 €
Oppervlakte 150.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-03883
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-03883
Bekeken 53
Gepubliceerd op 16/02/2026
Vergelijken (0)