domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Nieuw Loft Appartement in Rabat

Agdal, Rabat
12 000 MAD
≈ 1 111 €
103 MAD/m²
/maand
1 Kamers
117.0
1 Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit moderne loft appartement op de begane grond biedt een comfortabele woonervaring met een slaapkamer en een gezellige woonkamer. Perfect voor wie op zoek is naar een stijlvolle en praktische woonruimte.

Marktinzicht

11% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 103 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte 117.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04723
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04723
Bekeken 69
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)