domio.ma

Appartement te Huur in Hoog Agdal Rabat

Agdal, Rabat
12 000 MAD
≈ 1 111 €
94 MAD/m²
/maand
3 Kamers
127.0
3 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

In de buurt van Lycée Descartes, prachtig appartement te huur met twee gevels, zonnige ligging. Dit appartement beschikt over een ontvangsthal, een gastentoilet, een woonkamer, een balkon, drie badkamers en een garage.

Marktinzicht

18% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 94 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte 127.0 m²
Kamers 3
Badkamers 3
Verdieping 2
Locatie Rabat
Referentie DOM-04930
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04930
Bekeken 61
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)