domio.ma

Gemeubeld Appartement met Garage in Rabat

Hassan, Rabat
16 000 MAD
≈ 1 481 €
154 MAD/m²
/maand
2 Kamers
104.0
1 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit gemeubelde appartement is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over een uitnodigende entree, een gezellige woonkamer met een open haard, twee slaapkamers, een moderne badkamer en een volledig uitgeruste keuken. Bovendien is er een garage beschikbaar voor uw gemak.

Marktinzicht

46% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 154 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 106 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
106 106

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
16 000 MAD
≈ 1 481 €
Oppervlakte 104.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-04947
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-04947
Bekeken 71
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)