domio.ma

Appartement huren in Rabat — vanaf 5.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Huren
9 500 MAD ≈ 880 €
79 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement in het hart van Rabat

Rabat, Agdal

120.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
111 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Garage in Rabat

Rabat, Agdal

90.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Appartement
Huren
9 000 MAD ≈ 833 €
66 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur met Garage in Rabat

Rabat

136.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
14 000 MAD ≈ 1 296 €
96 MAD/m²
/maand

Volledig gemeubileerd Appartement in Rabat

Rabat

146.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
121 MAD/m²
/maand

Mooie gemeubileerde appartement met zwembad in Témara

Rabat

124.0 m²
2 Kamers
Appartement
Huren
30 000 MAD ≈ 2 778 €
167 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement te huur in Rabat

Rabat

180.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
76 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement met Balcon en Garage in Rabat

Rabat

145.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
5 500 MAD ≈ 509 €
65 MAD/m²
/maand

Mooi Appartement met Zeezicht in Témara

Rabat

85.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
6 500 MAD ≈ 602 €
76 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met zeezicht in Témara

Rabat

85.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
5 000 MAD ≈ 463 €
48 MAD/m²
/maand

Appartement met Zeezicht in Rabat

Rabat

105.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
17 000 MAD ≈ 1 574 €
104 MAD/m²
/maand

Nieuw gemeubileerd appartement met zwembad in Rabat

Rabat

164.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
11 000 MAD ≈ 1 019 €
73 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement met Balkon en Zwembad in Rabat

Rabat

150.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Appartement
Huren
6 000 MAD ≈ 556 €
103 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Balkon in Rabat

Rabat

58.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
8 000 MAD ≈ 741 €
67 MAD/m²
/maand

Appartement te Huur nabij Mahaj Riad

Rabat

120.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
106 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Terras in Rabat

Rabat, Hassan

141.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Appartement
Huren
15 000 MAD ≈ 1 389 €
88 MAD/m²
/maand

Gemeubeld Appartement met Balcon in Rabat

Rabat, Agdal

170.0 m²
2 Kamers
Domio.ma
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
77 MAD/m²
/maand

Gezellig Appartement met Garage in Rabat

Rabat, Agdal

130.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Huren
10 000 MAD ≈ 926 €
88 MAD/m²
/maand

Appartement in gesloten residentie met zwembad in Rabat

Rabat

114.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
83 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement in Rustige Wijk Rabat

Rabat

145.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
160 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement in Rabat met garage

Rabat

156.0 m²
3 Kamers
Appartement
Huren
12 000 MAD ≈ 1 111 €
78 MAD/m²
/maand

Nieuw Appartement in Veilige en Rustige Buurt Rabat

Rabat

154.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
9 200 MAD ≈ 852 €
128 MAD/m²
/maand

Gemeubeld appartement met terras in Rabat

Rabat, Agdal

72.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
25 000 MAD ≈ 2 315 €
134 MAD/m²
/maand

Appartement met Tuin in Rabat

Rabat

186.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Huren
18 000 MAD ≈ 1 667 €
67 MAD/m²
/maand

Mooi gemeubeld appartement in hartje Rabat

Rabat

270.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

241-264 van 1220 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 478
Hay Riad 18 022 MAD/m² 144
Souissi 12 369 MAD/m² 71
Hassan 19 337 MAD/m² 95

Appartement te huur in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te huur in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.