domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Gemeubeld Appartement in Hoogwaardig Gebouw Rabat

Rabat
23 000 MAD
≈ 2 130 €
107 MAD/m²
/maand
3 Kamers
214.0
3 Badkamers
4 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit appartement is uitstekend gelegen in een hoogwaardig gebouw met uitzicht aan drie zijden, en biedt luxe en comfort.

Marktinzicht

Op het wijkgemiddelde
Dit pand 107 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
107 107

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
23 000 MAD
≈ 2 130 €
Oppervlakte 214.0 m²
Kamers 3
Badkamers 3
Verdieping 4
Locatie Rabat
Referentie DOM-08425
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08425
Bekeken 46
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)