domio.ma

Appartement met Tuin in het Hart van Rabat

Agdal, Rabat
7 500 MAD
≈ 694 €
82 MAD/m²
/maand
2 Kamers
92.0
1 Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit appartement is uitstekend gelegen en beschikt over een hal, woonkamer, en een tuin van 66 m².

Marktinzicht

29% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 82 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
7 500 MAD
≈ 694 €
Oppervlakte 92.0 m²
Kamers 2
Badkamers 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-05421
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-05421
Bekeken 80
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)