domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Gemeubeld Appartement te Huur in Rabat met Balkon

Agdal, Rabat
12 000 MAD
≈ 1 111 €
128 MAD/m²
/maand
2 Kamers
94.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Dit gemeubelde appartement op de eerste verdieping biedt een comfortabele leefruimte met een balkon en een volledig uitgeruste keuken. Ideaal voor wie centraal gelegen wil wonen in Rabat.

Marktinzicht

11% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 128 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte 94.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Rabat
Referentie DOM-06163
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-06163
Bekeken 64
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)