domio.ma
Domio.ma

Geen afbeeldingen beschikbaar

Appartement met Balkon in Centraal Rabat

Agdal, Rabat
12 000 MAD
≈ 1 111 €
74 MAD/m²
/maand
2 Kamers
163.0
2 Badkamers
3 Verdieping

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit goed gelegen appartement heeft een dubbele woonkamer, keuken en een balkon. Het biedt ook extra voorzieningen voor uw comfort.

Marktinzicht

36% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 74 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 115 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
115 115

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte 163.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 3
Locatie Rabat
Referentie DOM-07968
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-07968
Bekeken 68
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)