domio.ma

Mooi Appartement met Balkon en Garage in Rabat

Souissi, Rabat
18 000 MAD
≈ 1 667 €
87 MAD/m²
/maand
4 Kamers
206.0
Badkamers

Over deze woning

Neem contact op met de adverteerder. Dit prachtige appartement biedt een rustige en veilige omgeving, met moderne afwerkingen en alle gemakken voorzien, waaronder centrale airconditioning en een garage voor 2 auto's.

Marktinzicht

26% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 87 MAD/m²/mnd
Gem. wijk 118 MAD/m²/mnd
Gem. stad 107 MAD/m²/mnd

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
116 118

Wijken in Rabat

Over MAD/m²/mnd woningen
Hassan 106 128
Hay Riad 114 252
Agdal 115 590
Souissi 118 177

Prijs
18 000 MAD
≈ 1 667 €
Oppervlakte 206.0 m²
Kamers 4
Badkamers
Locatie Rabat
Referentie DOM-08019
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Woningdetails

Referentie DOM-08019
Bekeken 82
Gepubliceerd op 21/02/2026
Vergelijken (0)