Huren
+12
Mooi gemeubileerd appartement te huur in Iberia Tanger
Malabata, Tanger
11 000 MAD
≈ 1 019 €
122 MAD/m²
/maand
2
Kamers
90.0
m²
1
Badkamers
Over deze woning
Gelegen in het hart van het Iberia-kwartier, op slechts twee minuten van het Spaanse consulaat en het Severo Ochoa-instituut, biedt Private Estate Tanger dit smaakvol gemeubileerde appartement aan. Het appartement beschikt over een moderne open keuken die uitkomt op de woonkamer, twee slaapkamers en een badkamer. Inclusief parkeerplaats in de garage.
Marktinzicht
Op het wijkgemiddelde
Dit pand
122 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
11 000 MAD
≈ 1 019 €
Oppervlakte
90.0 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-10078
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-10078
Bekeken
94
Gepubliceerd op
06/04/2026