Huren
+3
Luxe Appartement in het Hart van Tanger te Huur
Malabata, Tanger
5 500 MAD
≈ 509 €
50 MAD/m²
/maand
3
Kamers
110.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Private estate biedt een mooi, modern en gemeubileerd appartement aan voor lange termijn verhuur. Dit appartement ligt in het centrum van de stad, dichtbij alle voorzieningen, de marina en op slechts 8 minuten lopen van het consulaat van Frankrijk.
Marktinzicht
58% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
50 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
5 500 MAD
≈ 509 €
Oppervlakte
110.0 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-10100
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-10100
Bekeken
105
Gepubliceerd op
06/04/2026