Huren
+12
Luxe Appartement te Huur in Malabata, Tanger
Malabata, Tanger
13 500 MAD
≈ 1 250 €
117 MAD/m²
/maand
3
Kamers
115.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Gelegen in het prestigieuze gebouw Borj Al Andalous II, biedt dit luxe appartement een verfijnde levensstijl in Malabata, omringd door internationale hotels, chique restaurants en moderne winkelcentra. Geniet van adembenemende uitzichten op Tanger en hoogwaardige afwerkingen, waaronder marmeren vloeren en inbouwkasten. Dit goed ingedeelde appartement heeft onder andere een ruime woonkamer, een grote suite met dressing en badkamer, een moderne keuken en een balkon. Perfect voor wie comfort en luxe zoekt.
Marktinzicht
3% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
117 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
120 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
120
131
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
13 500 MAD
≈ 1 250 €
Oppervlakte
115.0 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09600
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-09600
Bekeken
82
Gepubliceerd op
06/04/2026