Huren
+12
Prachtig Appartement te Huur in Playa Tanger
Iberia, Tanger
12 000 MAD
≈ 1 111 €
63 MAD/m²
/maand
2
Kamers
190.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Dit geweldige appartement te huur in Playa Tanger ligt dichtbij de Corniche en het Ibn Batouta winkelcentrum. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer, twee terrassen en een goed uitgeruste keuken. Geniet van het gemak van een parkeerplaats en alle comfort die je nodig hebt. Bij PRIVATE ESTATE helpen we je graag bij het vinden van jouw ideale woning.
Marktinzicht
29% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
63 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
88 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
88
106
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
12 000 MAD
≈ 1 111 €
Oppervlakte
190.0 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09706
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-09706
Bekeken
70
Gepubliceerd op
06/04/2026