Huren
+11
Te huur, stijlvol appartement in administratief centrum Tanger
Centrum, Tanger
6 800 MAD
≈ 630 €
85 MAD/m²
/maand
2
Kamers
80.0
m²
2
Badkamers
Over deze woning
Dit prachtig gemeubileerde appartement is ideaal gelegen in het administratieve centrum van Tanger, dicht bij de Franse scholen en de Jardin de Wilaya. Het beschikt over een balkon en een parkeerplaats.
Marktinzicht
17% onder het wijkgemiddelde
Dit pand
85 MAD/m²/mnd
Gem. wijk
103 MAD/m²/mnd
Gem. stad
104 MAD/m²/mnd
Prijsontwikkeling (12 maanden)
Feb
Mar
Apr
May
103
116
Wijken in Tanger
| Over | MAD/m²/mnd | woningen |
|---|---|---|
| Mesnana | 73 | 8 |
| Achakar | 79 | 6 |
| Boukhalef | 80 | 3 |
| Charf | 82 | 26 |
| Aida | 85 | 4 |
| Iberia | 88 | 44 |
| Marshan | 93 | 5 |
| Centrum | 103 | 125 |
Prijs
6 800 MAD
≈ 630 €
Oppervlakte
80.0 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Locatie
Tanger
Referentie
DOM-09786
Gepubliceerd op
Translation missing: nl.date.month_names
Geïnteresseerd in deze woning?
Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.
Contact via WhatsApp
or send a message
Woningdetails
Referentie
DOM-09786
Bekeken
71
Gepubliceerd op
06/04/2026