domio.ma

Appartement met Tuin en Zwembad in Palmeraie

Palmeraie, Marrakech
1 800 000 MAD
≈ 166 667 €
16 364 MAD/m²
3 Kamers
110.0
1 Badkamers

Over deze woning

Te koop in Marrakech, dit prachtige appartement in de prestigieuze en goed onderhouden Palmeraie 3 biedt een privé tuin en toegang tot gemeenschappelijke zwembaden. Dit appartement heeft een centrale airconditioning en een perfecte ligging zonder directe buren.

Marktinzicht

40% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 16,364 MAD/m²
Gem. wijk 27,278 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
25,589 27,278

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.0/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 800 000 MAD
≈ 166 667 €
Oppervlakte 110.0 m²
Kamers 3
Badkamers 1
Locatie Marrakech
Referentie DOM-10738
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Palmeraie, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
9 110 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
142 775 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 942 775 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-10738
Bekeken 25
Gepubliceerd op 16/05/2026

1 800 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)