domio.ma

Appartement met Balkon en Tuin in Marrakech

Palmeraie, Marrakech
1 600 000 MAD
≈ 148 148 €
18 824 MAD/m²
2 Kamers
85.0
2 Badkamers
3 Verdieping

Over deze woning

Dit mooie appartement biedt een comfortabele leefruimte met moderne voorzieningen. Geniet van de rust van de tuin en het gemak van een balkon. Perfect voor wie een centraal gelegen woning zoekt.

Marktinzicht

31% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 18,824 MAD/m²
Gem. wijk 27,278 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
25,589 27,278

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.0/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 600 000 MAD
≈ 148 148 €
Oppervlakte 85.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 3
Locatie Marrakech
Referentie DOM-02706
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Palmeraie, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
8 098 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
127 675 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 727 675 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-02706
Bekeken 103
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 600 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)