domio.ma

Duplex Appartement met 3 Badkamers en Tuin

Semlalia, Marrakech
1 750 000 MAD
≈ 162 037 €
10 174 MAD/m²
3 Kamers
172.0
2 Badkamers

Over deze woning

Dit prachtige duplex appartement in Marrakech biedt een ideale combinatie van luxe en comfort. Geniet van een ruime leefruimte met toegang tot een mooie tuin, perfect voor ontspanning. De moderne, volledig uitgeruste keuken en de drie badkamers zorgen voor optimale functionaliteit. Dit appartement is perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustige en veilige omgeving, met voorzieningen zoals een zwembad, beveiliging en parkeergelegenheid.

Marktinzicht

19% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 10,174 MAD/m²
Gem. wijk 12,546 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
12,546 12,546

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.8/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 750 000 MAD
≈ 162 037 €
Oppervlakte 172.0 m²
Kamers 3
Badkamers 2
Locatie Marrakech
Referentie DOM-02766
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Semlalia, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
8 857 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
139 000 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 889 000 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-02766
Bekeken 85
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 750 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)