domio.ma

Appartement met Terras en Tuin in Marrakech

Amelkis, Marrakech
1 690 000 MAD
≈ 156 481 €
11 497 MAD/m²
2 Kamers
147.0
2 Badkamers
1 Verdieping

Over deze woning

Dit prachtige appartement in Marrakech biedt een moderne levensstijl met een terras en tuin. Geniet van de luxe van een gemeenschappelijk zwembad en een gastvrije conciërge. Perfect voor iedereen die op zoek is naar comfort en gemak in een centrale locatie.

Marktinzicht

52% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 11,497 MAD/m²
Gem. wijk 24,033 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
23,293 24,033

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 9.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 690 000 MAD
≈ 156 481 €
Oppervlakte 147.0 m²
Kamers 2
Badkamers 2
Verdieping 1
Locatie Marrakech
Referentie DOM-02871
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Amelkis, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
8 553 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
134 470 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 824 470 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-02871
Bekeken 98
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 690 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)