domio.ma

Laatste beschikbaarheid Appartement 1Slaapkamer | 1.596.000 MAD

Hivernage, Marrakech
1 596 000 MAD
≈ 147 778 €
28 500 MAD/m²
1 Kamers
56.0
1 Badkamers
2 Verdieping

Over deze woning

Ontdek dit moderne appartement met een prachtig terras en balkon, perfect gelegen in Marrakech. Geniet van de luxe van een volledig uitgeruste keuken en de extra veiligheid van een conciërge. Ideaal voor zowel investeerders als als eigen woning.

Marktinzicht

19% onder het wijkgemiddelde
Dit pand 28,500 MAD/m²
Gem. wijk 35,116 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
28,209 35,116

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.5/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
1 596 000 MAD
≈ 147 778 €
Oppervlakte 56.0 m²
Kamers 1
Badkamers 1
Verdieping 2
Locatie Marrakech
Referentie DOM-02891
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Hivernage, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
8 078 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
127 373 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
1 723 373 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-02891
Bekeken 97
Gepubliceerd op 16/02/2026

1 596 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)