domio.ma

Appartement Moderna

Agdal, Marrakech
8 316 000 MAD
≈ 770 000 €
25 200 MAD/m²
0 Kamers
330.0
Badkamers

Over deze woning

Gelegen in een beveiligde en elegant ingerichte residentie, biedt dit prachtige appartement ruimte, licht en modern comfort. De verfijnde woonkamer, ingericht met Roche Bobois meubels, opent naar een balkon met panoramisch uitzicht op de groene tuinen, het zwembad en het Ibn Sina bos. De lichte ontvangstruimte heeft een lang balkon dat het uitzicht op de omringende natuur verlengt. De hoofdslaapkamer beschikt over een kleedruimte en een badkamer met een ruime inloopdouche en dubbele wastafel, met directe toegang tot het balkon. Twee andere slaapkamers, elk met hun eigen kleedruimte en privé badkamer, zorgen voor comfort en privacy. De ruime keuken, met een eetgedeelte en een salon, opent naar een secundaire zone die ideaal is voor servicegebruik. De voorzieningen omvatten omkeerbare airconditioning, elektrische rolluiken en aluminium schuifdeuren met dubbel glas. Twee overdekte parkeerplaatsen maken deze zeldzame woning compleet, perfect gelegen nabij het stadscentrum, winkels en openbaar vervoer. Mogelijkheid tot verkoop gemeubileerd op aanvraag.

Marktinzicht

19% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 25,200 MAD/m²
Gem. wijk 21,182 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
20,735 21,182

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.2/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
8 316 000 MAD
≈ 770 000 €
Oppervlakte 330.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-04379
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Rabat, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
42 089 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
634 733 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
8 950 733 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-04379
Bekeken 96
Gepubliceerd op 21/02/2026

8 316 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)