domio.ma

Appartement Hiverdino

Hivernage, Marrakech
3 618 000 MAD
≈ 335 000 €
47 605 MAD/m²
0 Kamers
76.0
0 Badkamers

Over deze woning

Gelegen in een prestigieuze residentie in Marrakech, biedt dit prachtige appartement op de eerste verdieping een aangename terras en een elegante, comfortabele levensstijl. De lichte ontvangstruimte met woonkamer en eetkamer heeft directe toegang tot het terras, perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen. De goed ingerichte keuken sluit naadloos aan op de leefruimtes. De ruime slaapkamer met ingebouwde kasten biedt een rustige, intieme sfeer. Geniet van de schitterende rooftop zwembad in deze veilige en hoogwaardige omgeving. Inclusief parkeerplaats en box van 20 m².

Marktinzicht

36% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 47,605 MAD/m²
Gem. wijk 35,116 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
28,209 35,116

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 8.5/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract

Prijs
3 618 000 MAD
≈ 335 000 €
Oppervlakte 76.0 m²
Kamers 0
Badkamers 0
Locatie Marrakech
Referentie DOM-09424
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
18 311 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
280 034 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
3 898 034 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-09424
Bekeken 81
Gepubliceerd op 04/04/2026

3 618 000 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)