domio.ma

Appartement Apios

Gueliz, Marrakech
3 693 600 MAD
≈ 342 000 €
28 856 MAD/m²
0 Kamers
128.0
Badkamers

Over deze woning

Dit luxe appartement, elegant gemeubeld, combineert perfect prestige met de Marokkaanse levensstijl. Het beschikt over twee ruime slaapkamers met moderne badkamers, een volledig uitgeruste, hoogwaardige keuken, een strak vormgegeven woonkamer en een eetruimte. De belangrijkste troef is het prachtige privéterras, dat een verlengstuk van de leefruimte vormt. Het zorgvuldig geselecteerde meubilair creëert een perfecte harmonie tussen elegantie en functionaliteit. Gelegen in het hart van de levendige wijk Gueliz, brengt deze woning u dichtbij de meest gewilde adressen van de stad. Een zeldzame kans om een prestigieuze woning in het hypercentrum aan te schaffen. Neem contact met ons op voor een privébezoek.

Marktinzicht

3% boven het wijkgemiddelde
Dit pand 28,856 MAD/m²
Gem. wijk 27,986 MAD/m²
Gem. stad 20,188 MAD/m²

Prijsontwikkeling (12 maanden)

Feb
Mar
Apr
May
27,986 27,986

Wijken in Marrakech

Over MAD/m² woningen
Targa 11,712 36
Semlalia 12,546 8
Agdal 21,182 43
Route de Ourika 22,454 56
Amelkis 24,033 140
Palmeraie 27,278 89
Gueliz 27,986 24
Bab Doukkala 31,435 4

Juridische & veiligheidsgids

Veiligheidsscore 7.8/10

Gangbaar eigendomstype

Geregistreerd eigendom (Titre Foncier)

De meeste panden in deze wijk hebben een geregistreerde eigendomstitel bij de Conservation Fonciere. Dit biedt sterke juridische bescherming.

Checklist voor kopers

  • 1
    Verifieer de titre foncier bij de Conservation Fonciere
  • 2
    Controleer op hypotheken en beslagen
  • 3
    Bevestig de bouwvergunning (permis de construire)
  • 4
    Bekijk de VvE-kosten en het gebouwreglement
  • 5
    Schakel een notaris in voor het tekenen van een contract
Verifieer bij Conservation Fonciere

Kenmerken

Meubels

Woningdetails

Type Appartement
Transactie Kopen
Prijs
3 693 600 MAD
≈ 342 000 €
Oppervlakte 128.0 m²
Kamers 0
Badkamers
Locatie Marrakech
Referentie DOM-00972
Gepubliceerd op Translation missing: nl.date.month_names

Locatie

Marrakech, Marrakech

Geïnteresseerd in deze woning?

Vul het formulier in en de eigenaar neemt spoedig contact met u op.

Contact via WhatsApp
or send a message

Kostenraming

Maandlast
18 694 MAD/maand

20% eigen inbreng, 4.5%, 20 jaar

Hypotheekberekening
Notarishonorarium
285 742 MAD

Incl. conservation, registratie, zegelrecht, honorarium & BTW

Notariskosten berekenen
Totale aankoopkosten
3 979 342 MAD

Vastgoedprijs + geschatte notariskosten

Domio.ma raadt u aan om u te informeren over rentevrije (riba-vrije) financieringsalternatieven. De keuze van financieringsvorm blijft uw eigen verantwoordelijkheid.

Woningdetails

Referentie DOM-00972
Bekeken 105
Gepubliceerd op 15/02/2026

3 693 600 MAD

Contact WhatsApp
Vergelijken (0)