domio.ma

Appartement kopen in Marrakech met beveiliging

Gem. prijs per m²: 20 188 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
135 127 MAD ≈ 12 512 €
9 008 MAD/m²

RESIDENTIE HADAIK AL BADR

Marrakech

15.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 300 000 MAD ≈ 120 370 €
16 250 MAD/m²

Gemeubeld appartement met terras en tuin

Marrakech, Targa

80.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 950 000 MAD ≈ 180 556 €
15 600 MAD/m²

Appartement met 2 Terrassen en Tuin in Marrakech

Marrakech, Palmeraie

125.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
660 000 MAD ≈ 61 111 €
8 462 MAD/m²

Appartement met inbouwkeuken en beveiliging in Marrakech

Marrakech

78.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
22 819 MAD/m²

Luxe Appartement met Groot Terras in Marrakech

Marrakech, Hivernage

149.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
15 493 MAD/m²

Appartement met 2 Kamers en Uitzicht

Marrakech

71.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 940 000 MAD ≈ 179 630 €
10 000 MAD/m²

Duplex Appartement met Terras en Beveiliging

Marrakech

194.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 450 000 MAD ≈ 134 259 €
15 934 MAD/m²

Luxe appartement met balkon en zwembad

Marrakech, Semlalia

91.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
825 000 MAD ≈ 76 389 €
12 500 MAD/m²

Appartement met Terras en Balkon in Marrakech

Marrakech

66.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 400 000 MAD ≈ 129 630 €
13 462 MAD/m²

Appartement met Terras en Tuin in Marrakech

Marrakech, Palmeraie

104.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
980 000 MAD ≈ 90 741 €
11 529 MAD/m²

Appartement met Terras en Zwembad in Marrakech

Marrakech, Palmeraie

85.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 600 000 MAD ≈ 148 148 €
18 824 MAD/m²

Appartement met Balkon en Tuin in Marrakech

Marrakech, Palmeraie

85.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
950 000 MAD ≈ 87 963 €
11 047 MAD/m²

Luxe Appartement met 2 Balkons en Zwembad

Marrakech

86.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 600 000 MAD ≈ 148 148 €
10 256 MAD/m²

Appartement met Balkon en Beveiliging in Marrakech

Marrakech

156.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 500 000 MAD ≈ 138 889 €
15 625 MAD/m²

Appartement met Balkon en Beveiliging in Marrakech

Marrakech

96.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
760 000 MAD ≈ 70 370 €
10 000 MAD/m²

Appartement met Balkon en Parking in Marrakech

Marrakech

76.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
930 000 MAD ≈ 86 111 €
10 109 MAD/m²

Appartement met Balkon en Beveiliging in Marrakech

Marrakech

92.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
579 749 MAD ≈ 53 680 €
3 203 MAD/m²

Appartement in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

181.0 m²
Appartement
Kopen
1 200 000 MAD ≈ 111 111 €
10 909 MAD/m²

Leeg appartement met zwembad en terras in Marrakech

Marrakech

110.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
800 000 MAD ≈ 74 074 €
9 091 MAD/m²

Appartement met 2 kamers en moderne afwerking

Marrakech

88.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 450 000 MAD ≈ 134 259 €
10 357 MAD/m²

Appartement met grote terras en zwembad

Marrakech

140.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 400 000 MAD ≈ 314 815 €
24 113 MAD/m²

Appartement met Terras en Zwembad in Agdal

Marrakech, Agdal

141.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
345 397 MAD ≈ 31 981 €
7 509 MAD/m²

Appartement in de Residence Saada met Moderne Architectuur

Marrakech

46.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
331 000 MAD ≈ 30 648 €
5 911 MAD/m²

Appartement in Marrakech met moderne architectuur

Marrakech

56.0 m²
3 Kamers

49-72 van 77 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Bab Doukkala 31 435 MAD/m² 0
Gueliz 27 986 MAD/m² 13
Agdal 21 182 MAD/m² 12
Semlalia 12 546 MAD/m² 3
Hivernage 35 116 MAD/m² 26
Palmeraie 27 278 MAD/m² 14
Targa 11 712 MAD/m² 2
Amelkis 24 033 MAD/m² 3
Medina 38 198 MAD/m² 0
Route de Ourika 22 454 MAD/m² 0

Appartement te koop in Marrakech

Appartementen kopen in Marrakech: een gedetailleerd overzicht Marrakech heeft zich ontwikkeld tot een dynamisch middelpunt voor vastgoedinvesteerders en liefhebbers van culturele diversiteit. De stad biedt een breed scala aan appartementen, variërend van luxe penthouses in de chique wijk Hivernage tot meer betaalbare opties in Gueliz, die vooral geliefd is bij jonge professionals. Appartementen in Marrakech variëren sterk in prijs, met tarieven tussen 10.000 en 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en het type gebouw.

Waarom een appartement kopen in Marrakech?

Populaire wijken voor aankoop Gueliz is het moderne centrum van Marrakech en biedt een aantrekkelijke mix van winkels, cafés en culturele voorzieningen. Appartementen hier zijn populair bij zowel lokale bewoners als expats, met prijzen die beginnen rond de 12.000 MAD/m². In tegenstelling daarmee biedt de wijk Hivernage luxueuze appartementengebouwen met voorzieningen zoals zwembaden en fitnessruimtes, hier liggen de prijzen vaak boven de 20.000 MAD/m². Voor degenen die een rustiger omgeving wensen, biedt de wijk Targa ruime appartementen in een residentiële sfeer, met prijsranges van 11.000 tot 18.000 MAD/m².