domio.ma

Appartement kopen in Rabat — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
1 050 000 MAD ≈ 97 222 €
18 421 MAD/m²

Appartement te koop in Agdal Rabat

Rabat, Agdal

57.0 m²
1 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
750 000 MAD ≈ 69 444 €
8 333 MAD/m²

Nieuw appartement te koop in Sekhirate

Rabat

90.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 600 000 MAD ≈ 240 741 €
20 313 MAD/m²

Luxe appartement te koop in Harhoura, Témara

Rabat

128.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 600 000 MAD ≈ 148 148 €
13 115 MAD/m²

Appartement te koop in Harhoura, Témara met zwembad

Rabat

122.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 550 000 MAD ≈ 143 519 €
16 316 MAD/m²

Appartement te koop in Dyar Al Mansour, Rabat

Rabat

95.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 700 000 MAD ≈ 157 407 €
13 492 MAD/m²

Appartement te koop in Hassan Rabat.

Rabat, Hassan

126.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 600 000 MAD ≈ 148 148 €
7 273 MAD/m²

Appartement te koop in Rabat met panoramisch uitzicht

Rabat

220.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 100 000 MAD ≈ 287 037 €
17 714 MAD/m²

Appartement te Koop in Haut Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

175.0 m²
3 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
1 120 000 MAD ≈ 103 704 €
11 667 MAD/m²

Appartement te koop in Hay Al Fath, Rabat.

Rabat

96.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
5 800 000 MAD ≈ 537 037 €
26 126 MAD/m²

Te Koop: Prachtig appartement met tuin in Terrasses Dar Salam

Rabat

222.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 900 000 MAD ≈ 361 111 €
11 143 MAD/m²

Ruim appartement te koop in Agdal, Rabat

Rabat, Agdal

350.0 m²
5 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
1 800 000 MAD ≈ 166 667 €
12 000 MAD/m²

Prachtig Appartement met Terras in Rabat

Rabat

150.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 300 000 MAD ≈ 490 741 €
22 176 MAD/m²

Geniet van een luxe tuinappartement in het Carrousel Rabat

Rabat

239.0 m²
3 Kamers
3 Badkamers
Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
15 849 MAD/m²

Prachtig appartement te koop in Hay Riyad Rabat

Rabat, Hay Riad

265.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 850 000 MAD ≈ 263 889 €
13 835 MAD/m²

Prachtig appartement te koop in Agdal

Rabat, Agdal

206.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
949 000 MAD ≈ 87 870 €
13 557 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Wijk

Rabat

70.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
600 000 MAD ≈ 55 556 €
11 111 MAD/m²

Moderne Appartementen in Dynamische Wijk Rabat

Rabat

54.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
560 000 MAD ≈ 51 852 €
10 000 MAD/m²

AL ANWAR

Rabat

56.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
626 050 MAD ≈ 57 968 €
9 937 MAD/m²

Moderne Appartement met Stijlvolle Afwerking in Rabat

Rabat

63.0 m²
3 Kamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
2 400 000 MAD ≈ 222 222 €
20 000 MAD/m²

Vente Appartement Rabat Guich Oudaya REF 518

Rabat, Hay Riad

120.0 m²
2 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
32 500 000 MAD ≈ 3 009 259 €
24 272 MAD/m²

Showroom te koop in Tanger met mezzanine

Rabat, Hay Riad

1339.0 m²
Domio.ma
Appartement
Kopen
11 500 000 MAD ≈ 1 064 815 €
17 012 MAD/m²

Showroom te koop in Marrakech REF 565

Rabat, Hay Riad

676.0 m²
Appartement
Kopen
6 800 000 MAD ≈ 629 630 €
136 MAD/m²

Te koop moderne boerderij in Meknès Boufekrane

Rabat, Hay Riad

50000.0 m²
4 Kamers
Appartement
Kopen
67 000 000 MAD ≈ 6 203 704 €
7 444 MAD/m²

Te Koop Appartementencomplex Tamesna REF 2158

Rabat, Hay Riad

9000.0 m²

289-312 van 359 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.