domio.ma

Appartement kopen in Rabat — vanaf 500.000 MAD

Gem. prijs per m²: 15 985 MAD/m²

24 advertenties beschikbaar — vergelijk prijzen en vind de beste aanbiedingen

Appartement
Kopen
2 050 000 MAD ≈ 189 815 €
11 648 MAD/m²

Kantoorappartement - Rabat

Rabat, Agdal

176.0 m²
3 Kamers
Appartement
Kopen
1 100 000 MAD ≈ 101 852 €
11 340 MAD/m²

Appartement met Balkon in Rabat

Rabat

97.0 m²
1 Kamers
1 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
1 950 000 MAD ≈ 180 556 €
7 738 MAD/m²

Appartement te Koop in Rabat met Beveiliging

Rabat

252.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 200 000 MAD ≈ 203 704 €
17 054 MAD/m²

Appartement zonder uitzicht op buren in Agdal

Rabat, Agdal

129.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
4 200 000 MAD ≈ 388 889 €
21 000 MAD/m²

Appartement in Hoog Agdal nabij Lycée Descartes

Rabat, Agdal

200.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
1 580 000 MAD ≈ 146 296 €
14 364 MAD/m²

Licht appartement met 2 balkons in Rabat

Rabat

110.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
2 624 000 MAD ≈ 242 963 €
16 000 MAD/m²

Appartement met Tuin en Garage in Rabat

Rabat

164.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 675 000 MAD ≈ 340 278 €
15 000 MAD/m²

Mooi gemeubileerd appartement in Rabat

Rabat, Agdal

245.0 m²
4 Kamers
3 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
5 480 000 MAD ≈ 507 407 €
20 000 MAD/m²

Appartement met Balkon en Garage in Rabat

Rabat, Hay Riad

274.0 m²
4 Kamers
4 Badkamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
12 234 MAD/m²

Prachtig Appartement met Terras in Rabat

Rabat

188.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 000 000 MAD ≈ 185 185 €
12 270 MAD/m²

Mooi appartement met terras in Rabat

Rabat

163.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
5 900 000 MAD ≈ 546 296 €
27 064 MAD/m²

Luxe Duplex Appartement te Koop in Rabat

Rabat, Agdal

218.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
11 800 000 MAD ≈ 1 092 593 €
26 222 MAD/m²

Luxe Duplex Appartement in Rabat

Rabat, Agdal

450.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
700 000 MAD ≈ 64 815 €
14 000 MAD/m²

Nieuw Appartement met Terras in Wifaq, Rabat

Rabat

50.0 m²
1 Kamers
Appartement
Kopen
2 235 000 MAD ≈ 206 944 €
15 000 MAD/m²

Appartement met Garage en Balkon in Témara

Rabat

149.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
1 900 000 MAD ≈ 175 926 €
13 103 MAD/m²

Appartement met Zeezicht en Balkon in Skhirat

Rabat

145.0 m²
2 Kamers
1 Badkamers
Appartement
Kopen
3 000 000 MAD ≈ 277 778 €
18 405 MAD/m²

Appartement met Tuin in Beveiligde Residentie Rabat

Rabat

163.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 745 000 MAD ≈ 254 167 €
15 000 MAD/m²

Appartement met 2 Gevels Te Koop in Témara

Rabat

183.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 800 000 MAD ≈ 351 852 €
17 512 MAD/m²

Appartement met Tuin en Garage in Rabat

Rabat, Hay Riad

217.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 300 000 MAD ≈ 212 963 €
15 333 MAD/m²

Mooi Appartement met Balkon in Rabat

Rabat

150.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
3 950 000 MAD ≈ 365 741 €
15 370 MAD/m²

Appartement met Tuin en Garage in Rabat

Rabat, Agdal

257.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
8 000 000 MAD ≈ 740 741 €
28 571 MAD/m²

Charmant Appartement met Uitzicht in Rabat

Rabat, Souissi

280.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Appartement
Kopen
2 900 000 MAD ≈ 268 519 €
14 356 MAD/m²

Appartement in Rabat met Balkon en Garage

Rabat, Agdal

202.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers
Domio.ma
Appartement
Kopen
3 300 000 MAD ≈ 305 556 €
22 000 MAD/m²

Appartement met Balkon in Centraal Rabat

Rabat, Hay Riad

150.0 m²
3 Kamers
2 Badkamers

145-168 van 359 woningen

Prijs per m² per wijk

Wijk Gem. prijs/m² Advertenties
Agdal 22 401 MAD/m² 152
Hay Riad 18 022 MAD/m² 51
Souissi 12 369 MAD/m² 14
Hassan 19 337 MAD/m² 24

Appartement te koop in Rabat

Appartementen te koop in Rabat: een kijkje in de vastgoedmarkt Rabat, de politieke hoofdstad van Marokko, biedt een diverse en dynamische vastgoedmarkt voor diegenen die investeren in appartementen overwegen. Van de historische kern tot moderne nieuwe ontwikkelingen, Rabat heeft een breed scala aan opties voor verschillende budgetten en levensstijlen. Appartementen in Rabat onderscheiden zich vaak door hun uitstekende locatie en de nabijheid van zowel werkgelegenheidscentra als culturele bezienswaardigheden.

Waarom een appartement kopen in Rabat?

Populaire wijken voor appartementenaankoop in Rabat Agdal, een van de meest gewilde wijken, is beroemd om zijn goede scholen, zoals de Lycée Descartes, en de nabijheid van de Mohammed V Universiteit. Appartementprijzen in Agdal variëren tussen de 13.000 en 20.000 MAD/m². Deze wijk trekt zowel jonge professionals als gezinnen aan, mede dankzij de goede infrastructuur en het uitgebreide openbaar vervoer, waaronder de tram die Rabat met Salé verbindt.

Beste wijken voor een appartement te koop in Rabat

Degenen die op zoek zijn naar meer betaalbare opties kunnen kijken naar Yacoub El Mansour, een opkomende wijk waar de vierkantemeterprijzen tussen 8.000 en 12.000 MAD liggen. De wijk biedt goede verbindingen met het centrum en wordt steeds populairder onder jonge gezinnen. Voor luxe appartementen zijn wijken als Souissi en Hay Riad een goede keuze, waar prijzen kunnen oplopen tot 25.000 MAD/m², afhankelijk van de locatie en voorzieningen.